.

.

10pcs 60*38mm Прав Агол Заградата Нерѓосувачки Челик Круг Агол Мебел Поправка Засилување за M4/M3.5 Завртки

10pcs 60*38mm Прав Агол Заградата Нерѓосувачки Челик Круг Агол Мебел Поправка Засилување за M4/M3.5 Завртки

DEN 172.32

Пристапност
Во достапна форма

10pcs 60*38mm Прав Агол Заградата Нерѓосувачки Челик Круг Агол Мебел Поправка Засилување за M4/M3.5 Завртки
Опис : Тип : агол заградата Материјал : не ' рѓосувачки челик Боја : сребро Производ demension : 60*38mm Дебелина : 1.2 mm Тежина : 21g Дупка demension : 4.5 мм

Главните карактеристики

Тип:
Агол Загради
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
YN--06
Производ demension:
60*38mm
Дебелина:
1.2 mm
Тежина:
21g

Избор на клиент