.

.

Висок квалитет 12v Електрична гориво пумпа за ЕП-500-0 низок притисок 12V Автомобил Додатоци за Mazda EP5000 8188-13-350A 8188-13-350

Висок квалитет 12v Електрична гориво пумпа за ЕП-500-0 низок притисок 12V Автомобил Додатоци за Mazda EP5000

DEN 235.00 DEN 335.52

Пристапност
Во достапна форма


Ве молиме обрнете внимание на следниве работи. Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија, кога ќе го купите авто делови како EGR вентил, гориво пумпа, заклучување на вратата, како и нивните материјал има мотор или магнетни, откако ќе се избере aliexpress стандард превозот , ова шпедиција ќе се врати назад оние стоки за нас . па ние ќе ја повторно од КИНА, ВОЗДУХОТ MAIL . Можете да ги пратите овој сметка број во оваа веб-страница : www.17track.net/en/, можете да се јавите во вашата локална скопска за да се добие парцела. Кина воздух mail превозот време ќе биде 30 дена 60 дена.Ве молиме почекајте трпеливо за испорака на стоката, ви благодариме ____________________________________________________________________________________________________

Главните карактеристики

Осветленост Дел Број:
P-500-0
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Објектот Висина:
P-500-0
Другиот Дел Број:
P-500-0
Објектот Должина:
P-500-0
Поставување на Возило:
P-500-0
Amarok-Година:
2010
Земја/Регион на Производство:
P-500-0
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
PABOKAY
Фолксваген Модел:
Amarok
Производителот Дел Број:
P-500-0
Објектот Тежина:
P-500-0
Објектот Ширина:
P-500-0
Специјални Функции:
P-500-0

Избор на клиент