.

.

WT-JN019 трговија на Големо Вистинска морска школка труба ѓердан, 24k полно злато натопена природни труба школка ѓердан 18 инчи долго

WT-JN019 трговија на Големо Вистинска морска школка труба ѓердан, 24k полно злато натопена природни труба школка

DEN 2400.00

Пристапност
Во достапна форма


Ве молиме да не контактирате доколку ви треба големо количество или се прилагодите.Ви благодариме!
WT-JN019 трговија на Големо Вистинска морска школка труба ѓердан, 24k полно злато натопена природни труба школка ѓердан 18" инчи долго
Точка Законик :
WT-JN019
Материјал :
Природни Труба школка
ГОЛЕМИНА на :
Околу 22*35mm долг на секој камен , pendant се разликува малку секој еден од големината
Препорачуваме : еден циклус pls купи од овој линк
Заврши :
24k вистински злато позлатен nontarnishable,nickle и да доведе слободни
ОЕМ :
Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд
Синџир должина :
18" инчен долга црна монистра rosary синџир се спротивстави на tarnishable
Пакување :
Секое парче има една OPP вреќа, меур обвива
Начин на плаќање :
Paypal / T/T / Western Union/ Али ascrrow
Превозот начин :
DHL / Федекс/ Aramex/ CPAM / EPECKET/ или според вашето барање
Повеќе за нас
Pls контактирајте со нас на : melissa на cnwkt.com
Ве молиме Имајте во предвид : Овие се природен камен.На големини и форми и бои ќе се разликува малку, но сето тоа ќе биде убава! Тие се еден од еден вид, привезоци, ако ви се грижи за својот суров и природни, pls се разгледа за да се купи.

Главните карактеристики

Метална боја:
Од Чисто Злато Боја
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
WT-JN019
Бренд Име:
WKT
Материјал:
Школка
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Бакар
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Кина

Избор на клиент