.

.

54 бои се мешаат превозот или само една боја брод двојна боја порибување цвеќиња/најлон цвет /свила цвет одлуки/ DIY цвеќиња занает

54 бои се мешаат превозот или само една боја брод двојна боја порибување цвеќиња/најлон цвет /свила цвет одлуки/

DEN 1036.32

Пристапност
Во достапна форма


Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот Начин
54 бои се мешаат превозот или само една боја превозот двојна боја кристал цвет материјал/ mesh цвеќиња,најлон порибување цвет материјал/ronde цвет /изработка на цвет материјал за DIY цвет,100pcs/многу
Почитувани купувачи ,може да се направи цел на еден од подолу начин
1) само една боја,ве молиме забелешка боја на број на вашата нарачка,ние ќе брод за вас
2)се меша бојата на вашиот потребни,ве молиме забелешка боја со број и поврзани со количината на вашата нарачка,ние ќе брод за вас
3)мешавина боја, но без какви и да било посебни requirment,ние ќе брод за вас во мешавина боја по случаен избор!
Attahced слика е 10 парчиња валани
Ве молиме проверете подолу за да видите повеќе сродни или слични предмети
Превозот и Deliever
Ако вашата нарачка помалку од ние Кина пост воздух mail бесплатен превозот.Тоа треба 15-90 дена за да вашата земја,ако вашата нарачка до Ние не ЕМС бесплатен превозот,што е потребно 7-25 дена во вашата земја.Ви благодариме
Се врати и Политика за Наплата
Ако ви се исполнат никакви проблеми кога ќе се pacakge,ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем за вас и да даде сте задоволни одговор,немојте да се пријават сите тврдат дека пред да контактирате со нас,ви благодариме
Повратни информации
Вашите 5 ѕвезди добар фидбек е секогаш добредојдени,благодарение толку многу!

Главните карактеристики

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Хибридни
Цвет Стил:
Цвет Раководител
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Материјал:
Не-плетени Ткаенини
Стил:
Цвет
Број На Модел На:
LMS38
Повод:
сите
avaliable боја:
54 бои
Големина на:
60-90cm
Тежина:
about 4g
Funchtion:
се користи за правење цвет
is_customized:
Yes
Вид:
Екранот Цвет
Тип:
Ronde Цвет

Избор на клиент