.

.

Дијамант везови сценографијата езеро DIY 5D Дијамант сликарство Крстот Бод Дрвен брод икона дијамант божиќ украси s175

Дијамант везови сценографијата езеро DIY 5D Дијамант сликарство Крстот Бод Дрвен брод икона дијамант божиќ украси

DEN 268.00 DEN 412.80

Пристапност
Во достапна форма

ако сакате,ве молиме Контактирајте со нас. По сите симбол области се sticked со дијаманти, се приспособат на работ на елиминација од страна на владетелот да се регулира дијаманти уредно; потоа притиснете дијаманти правилно да се направи тоа, фирмата; 6. Кога ќе се заврши тоа , стави некои книги на врвот , нека се повеќе јасно . Проверете код број на дијаманти и соодветниот симбол; 3. Стави дијаманти во пластични случај. Доволно смола дијаманти
2. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Тоа се повеќе убави она што ќе го видите на сликата, многу светол и неверојатни. Само открие потребни областа на селотејп за да се избегне прашина врз друга лепак делови; 4.Драги пријатели, добредојдовте во мојата продавница, ако треба различен стил, ве молиме проверете тука ве Молиме да ни испратите порака ако имаш било истрага,ви благодариме!
употреба : diy дијамант слика ; дијамант везови слика; Ставки вклучени :
1. Стави дијаманти сликарство во соодветна рамка и украсете го вашиот дом или даде на другите како подарок. Ако сликата е комплексен, мала големина, ќе не е многу добро! Ако ви треба голем големината на никакви слики, ве молиме контактирајте со нас! За Нас Нашите дијамант сликарство се полу-готови, не вклучуваат рамка. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. 3, се Најде на симболи во слика, почетокот ставете додека не се заврши тоа . Стап дијаманти на соодветниот симбол на платно со помош на пинцета; 5. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас. Со тоа, ќе добиете и двете, декоративен ефект и DIY забава забава. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со производот и услугата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и било неутрален повратни информации. Ви благодариме! Експрес Испорака Внимание! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Уживање и скитници околу тоа истовремено, ќе имате чувство како airplay. но, ве молам обидете се да се обезбеди висока резолуција и јасно слики, ние ќе ја завршиме и да почне бродот во недела. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА! Ве молиме да ни испратите порака ако имаш било истрага, ви благодариме! Она што е DIY дијамант сликарство? 5 D коцка дијамант нерешено, подготви уште еден иновативен дијамант Дијамантски сликарство е нов популарни производи. И ние ќе сместени 20% повеќе дијаманти! Иако нашите производи не е најевтин, но квалитетот на нашите производи е најдобар! Кога ќе се заврши тоа, можете да испраќате фотографии од вашите слики за нас, ние ќе го покаже тоа да купувачи од целиот свет го цениме! Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Отворете го пакувањето и вадење на платно, дијаманти и алатки; 2.Тоа може да се направи околу 15 до 45 работни дена за испорака. 2, Според боја код, изберете боја во чинија .
Обичај ве молиме кликнете тука : Инструкции на DIY Дијамант Слика 1. Едноставно обесени тоа на ѕид, што ќе ја направи вашата соба и вашиот свет неверојатни 5 D DIY Круг Дијамант Сликарство Почитувани, се обрне внимание! Ние се продава дијамант слики се полу-готовиот производ доза не вклучуваат рамка Сите димензии се мери со рака, па ве молиме да се овозможи 1-3 см разликуваат
1, Отворете ја кутијата, проверете колекции е тоа, заврши .

Главните карактеристики

Големина:
20*30cm, 30*40cm, 40*50cm, 50*60cm, 60*80cm
Бренд Име:
TAKEWEALTH
Стил:
Европа
Дијамант форма:
Круг
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45

Избор на клиент