.

.

М-4XL Глуждот-Должина на широк нога кожени панталони женски 2017 есен и зима Копчето лабава висока половината слободно стп кожени панталони wj1373

М-4XL Глуждот-Должина на широк нога кожени панталони женски 2017 есен и зима Копчето лабава висока половината

DEN 1167.00 DEN 1496.64

Пристапност
Во достапна форма


ГОЛЕМИНА Должина Хип Половината cm cm cm M 84 86 64-68 L 84 90 68-70 XL 85 94 72-76 2 XL 85 96 76-82 3 XL 86 98 80-86 4 XL 86 103 84-90 фустан големина е малку Мал .
понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 3cm."

Главните карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Патент Летаат
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Повик
Декорација:
Spliced,Копче
Пред Стил:
Станот
Половината Тип:
Висок
Одговара Тип:
Редовни
Должина:
Ankle-Length Pants
Ткаенина Тип:
PU
Материјал:
Faux Кожа
Панталона Стил:
широк нога панталони

Избор на клиент