.

.

Зимата Е Топло Ќебе На Креветот На Животните Тигар Кожата & Флорални Шема Печатени Дебели Raschel Mink Кралицата Големина Мека Ватенка Ќебе

Зимата Е Топло Ќебе На Креветот На Животните Тигар Кожата & Флорални Шема Печатени Дебели Raschel Mink Кралицата

DEN 4367.00 DEN 7939.20

Пристапност
Во достапна форма


Зимата е Топло Ќебе На Креветот Полиестер Животинско Тигар Кожата & Флорални Шема Печатени Raschel Mink Кралицата Големина Мека Ватенка Ќебе Големина : 180 X220 CM =70.86x86.6" Ткаенини : Raschel Mink Ткаенина Материјал : 100% Полиестер Употреба : Зимски Ќебе Ватенка Карактеристики : Дебелина,Мека ,Мазна,Сјајна,Блиску До кожата

Главните карактеристики

Големина:
180X220CM
Измијте Стил:
Механички Се Мијат
Тип:
raschel ќебе
Тежина:
3.5 Kg
Постојаност На Боја (Одделение):
4
Функција:
Анти-Pilling
Обликот:
правоаголник
Бренд Име:
beddowell
одделение:
одделение А
Број На Модел На:
Кралицата Големина
Возрасна Група:
Возрасни лица
Шаблон Тип:
Флорални
Шема:
Печатени
Техника:
Плетени
Стил:
Југоисточна Азија
Употреба:
Дома
Материјал:
100% Полиестер
Сезоната:
Зима
Функција:
Топла,Мека,Мазна
дизајн:
Животинска Кожа & Флорални
Функција:
Дебели,Топла,Мека,Сјајна,Мазна
Употреба:
Зимата Е Топло Ќебе

Избор на клиент