.

.

Кренат шоу структура гумени мал шатор кренат шоу шатор за изложба на екранот

Кренат шоу структура гумени мал шатор кренат шоу шатор за изложба на екранот

DEN 32832.00

Пристапност
Во достапна форма

ние ќе се прошири и на experiod на Чека Купувачот Потврда, ако тоа е потребно.тоа е се многу оддалечени услужната област на DHL : Шпанија, Италија,Австралија,Нов Зеланд,Јужна Кореја,Janpan,итн.
ОЕМ И ODM
Прифатливо
Употреба
Погоден за изнајмување, препродава или рекламирање, бизнис,шоу, вести конференција, свадба,забава, Verious Фестивал,Спорт, Емисии, Настани, Концерти, Промоции, Изложби, Раси, Перформанси,приватна употреба итн
Ali Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, Western Union, и преведување преку банките.ве молиме контактирајте со нас.Ако не добиле точка во времето.поправка материјал
Материјал
Издржливи стп/пвц оксфорд ткаенина обложени
Дизајн
Proffesional дизајн од Носорог и ПИ, Слободни дизајн е на располагање
Боја На Несовпаѓање
1. Крстот-Тестирање и Проверка пред превозот.Ве молиме внесете точно превозот информации како што се адреса,поштенски код,телефонски на превозот област за информации,ние ќе ја испрати на адресата која ја остави директно ако не се праша за промена. Ако вашиот детали адреса е далечински услужната област на Exprerss компанија ќе ја одберете, за да се избегне долго време на испорака и дополнителни превозот цена на продавачот може да го промени превозот mehtod. Во светот испораката од страна на комерцијални се изрази, како што се DHL,Fed Ex,UPS-от,ТНТ,EMS,За некои земји како што се Русија,Украина,Белорусија,Бразил,Аргентина,и др,ние брод ЕМС само.ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне боја неусогласеност.Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Нашата служба за корисници материјал е многу proffesional, ова е снабдувач кој може да нудат бесплатен дизајн и брз цитат по добивање на вашата детална потреби. Висока јачина за Складирање торба
3.

Тип На Објект
Надува континуирано од страна на електричното компресор
Производ Вклучува
1.двојно оксфорд слој на дното област. Се продава од фабриката директно,со добар квалитет и квалитет.Превозот цена што се плаќа доза не вклучуваат увоз доход, бидејќи секоја земја ќе наплаќаат различни данок по разни стоки,повеќе или помалку, што не можеме да го знаеме и за контрола,што може да истрага во вашата локална царинска за тоа.Четворни крои во клучните области, во основата на единица;
3.CE/UL стандард Воздушниот компресор
2. Јажиња и sandbags
4. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или надоместок, ако е можно. ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро.Транзит време можеби повеќе за време на празниците и Брзање Seanson на Novenber, Decenber.
Контрола На Квалитет
1.Цел ќе бидат обработени откако вашата уплата е потврдена од страна aliexpress.Предмети Фотографии offere за вас пред брод надвор. во текот на единица со двојно или тројно крои accordiing на големината на предмети
2.Led гумени производи доаѓаат со светилки,далечински контролер.Мала тежина објект кој може да се постави и да се спакуваат многу лесно,однесете го portablely на вашиот настан место. Сопствени направени достапни,како големина,боја,лого,и така натаму.Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, позадина,Материјали,итн. Материјал : Нашите производи се направени од полиестер тафт со стп обложени ,што е добро за ligthing украси,внатрешна и надворешна употреба. откако добро испрати,Откако место цел,клиентот ниту да одбие да помогне за увоз на стоки,ниту да одбие да ја плати увоз доход.

Главните карактеристики

боја:
Бела
Големина:
L
Повод:
is_customized:
Yes
Шема:
Никој
Број На Модел На:
3А-XS170810050
Бренд Име:
Аце Воздух Уметност
Материјал:
210 D оксфорд ткаенина со СТП обложени
Примена:
Партија,свадба, Ноќен клуб, Настан, Рекламирање, Промоција, саем
Certifaction:
CE/UL Сертифицирани
Материјал:
210D оксфорд ткаенина со СТП обложени
компресор:
Меѓу Надворешните Компресор
логото:
Никој
Производство Инженеринг:
Шиење и Кроењето
Дува Режим:
Постојано дува со електричен вентилатор
Големина:
4 M or customized
дизајн:
Нашите дизајн или прилагодени
Работа Напон:
110~120V или 220~240V

Избор на клиент