.

.

20FT/Многу 1_1/4 ID:32-милиметри Flexo F6 Плетенка Кабел Sleeving Заврши Сплит Loom

20FT/Многу 1_1/4 ID:32-милиметри Flexo F6 Плетенка Кабел Sleeving Заврши Сплит Loom

DEN 1521.12

Пристапност
Во достапна форма

ПОВЕЌЕ КАБЕЛ РЕШЕНИЕ :
метар метар
Y ou се купување на 20 метри од 1_1/4" SPLIT ПЛЕТЕНКА SLEEVING...
На sleeving е поделена за брза и лесна инсталација.
нема потреба да се отстрани подигнат или отстрани приклучоци.
Достапни во 1/4 1/8 3/8 1/2 3/4 и 1.0" и поголем големина

Главните карактеристики

Материјал:
PE
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
F6 SCW
Тип:
Сплит само clsoing заврши
боја:
Црна,Бела, Сива

Избор на клиент