.

.

GODKI Луксузни Лист Капка Жените Нигериската Свадба Naija Невестата Кубни Циркони Ѓердан Дубаи 4PCS Свадба Накит Сет

GODKI Луксузни Лист Капка Жените Нигериската Свадба Naija Невестата Кубни Циркони Ѓердан Дубаи 4PCS Свадба Накит

DEN 3528.00 DEN 3877.44

Пристапност
Во достапна форма


100% Сосема Нов ,Сите Кубни Циркони се Inlayed од страна на нашите Работници Кои имаат искуство повеќе од 5 Години
Стил : Високо Квалитетен Моден Накит Накит Сет
Pakcage листа
1 пар earring ;1pc ѓердан;1pc прстен;1pc закачам
Материјал : 18 K Злато/Бело Злато Позлатен + 100% ААА Швајцарската SONA Кубни Циркони Дијамант
Облечен Повод : Daliy Носат / Партија / Годишнината / Свадбата
Подарок за : Девојка / Жена / Мајка / Себе
Овој накит се усогласат со барањата на еу за животната средина
100% 18 K Злато/Бело Злато Позлатен Свадба Накит во Собата За Жените ААА CZ Имитација Дијамант Ангажман Накит Сет

Главните карактеристики

Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан Прстен Алка Earring
Број На Модел На:
GODKI-985
Повод:
Ангажирање
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Прстен/Хривнија
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
GODKI
Материјал:
Кубен Циркони

Избор на клиент