.

.

Тонер Рефил Ласерски Прав Колекции За Samsung CLT 404S K404S SLC480 SLC480W SLC480FN SLC480FW CLT-404S CLT404S CLT-K404S Печатач

Тонер Рефил Ласерски Прав Колекции За Samsung CLT 404S K404S SLC480 SLC480W SLC480FN SLC480FW CLT-404S CLT404S

DEN 897.00 DEN 1055.52

Пристапност
Во достапна форма


Модел Бр. :
Ласерски Тонери Прав За Samsung
КРСТОТ ТЕЖИНА КГ/ВРЕЌА :
0.045 КГ/ВРЕЌА/Боја
ТОНЕР СОДРЖИНА G/ТОРБА :
40g/торба/боја
Боја :
Црна
Потекло :
Zhuhai,Guangdong,Кина
Пакување :
Алуминиум Торба
Олово време :
2-4 работни дена по плаќање
За сертификација на :
ISO9001 : ISO14000 SGS / CE
Кертриџ Код :
Шишиња ( 40g/Шише )
Answer : ___________________________ Note :
ве молиме забелешка вашиот печатач модел кога местото цел.
Пакетот вклучува :
(Измеша нарачки во истата серија прифатени)
Модел
Боја
Тонер Во Прав
Количина
( 40g/Шише )
Чип
Количина
(ЕЕЗ) Бр
Црна
1
0 Br Синозелена 1 0
Br Магента 1 0
Br Жолта 1 0
Оваа Касети Се Користат Во Следниве Печатач Модел :
Тонер Прав Модел :
Универзална Ласерски Тонери Прав
Тонер Кертриџ За Samsung Модел :
CLP-K350 CLP-C350 CLP-M350 CLP-Y350 CLT-K404 S CLT-C404 S
CLT-M404 S CLT-Y404 S CLT-K409 S CLP320 CLP325 CLT-C409 S
CLT-M409 S CLT-Y409 S CLT-K407 S CLP310 CLP315 CLT-C407 S
CLT-M407 S CLT-Y407 S CLT-K407/409 S CLT-C407/409 S CLT-Y407/409 S
CLT-M407/409 S CLT-K406 (CLP360) CLT-C406 CLT-Y406 CLT-M406
CLT-K504 CLT-K504 S CLT-C504 CLT-C504 S CLT-Y504 CLT-Y504 S
CLT-M504 CLT-M504 S CLT-K505 L CLT-C505 L CLT-M505 L CLT-Y505 L
CLT-K506 CLT-K506 L CLP680 CLT-C506 CLT-C506 L CLP680 CLT-M506
CLT-M506 L CLP680 CLT-Y506 CLT-Y506 L CLP680 CLPK300 A CLPC300 A
CLPM300 A CLPY300 A CLP-300/XER 6110 BK CLP-300/XER 6110 C CLP-300/
XER 6110 M CLP-300/XER 6110 Y CLT-K406(CLP360) CLT-C406 CLT-M406
CLT-Y406
За Samsung Ласерски Печатач
CLP-350/350 N SL-C430 SL-C430 W SL-C480 SL-C480 W SL-C480 FN
SL-C480 FW CLP-310/315/315 W CLX-3175 FN CLP320/325/CLX3285
CLP-310/315/315 W/320/325/ CLX-3175 FN/3285 CLP-360/362/363/364/365/365 W/367 W/368
CLX-3300/3302/3303/3303 FW/3304/3305/3305 W/3305 FW/3305 FN/3307 FW
CLP-415 N/415 NW/470/475 CLX-4195/4195 N/4195 FN/4195 FW"
Pro Xpress C2620 DW/C2670 FW/SL-C2680 FX
CLP-680/680 DW/680 DN CLX-6260 FR/6260 FD/6260 FW//6260 ND/6260 NR
CLP-300/300 N CLX-2160/2160 N/2161 K/2161 NK/3160 N/3160 FN
CLP-300/300 N,Samsung CLX-2160/2160 N/2161 K/2161 NK/3160 N/3160 FN
CLP-360/362/363/364/365/365 W/367 W/368
CLX-3300/3302/3303/3303 FW/3304/3305/3305 W/3305 FW/3305 FN/3307 FW"
За Xerox Ласерски Печатач
Phaser 6110/6110 MFP
- Висок квалитет,3 пати КК тестирање пред екс-фабрика -100% загарантирана и 1 : 1 за замена на неисправни стоки
100% компатибилен со оригиналниот тонер во прав со сосема нов чип
Забелешка : Ако за купување 1 парче, бидејќи постојат 4 парчиња во комплет : Црна, Жолта, Магента, Цијан, ве молиме оставете порака за да се информирате на боја треба кога ставање ред. Ви благодариме!

Главните карактеристики

Тип:
тонер во прав
Применливи Опрема:
Ласерски Печатач
Компатибилен Бренд:
Samsung
Функција:
Компатибилен
Обоени:
Yes
Број На Модел На:
d56bbf1b-2d67-4532-88e3-dc7b67c2259d

Избор на клиент