.

.

Замена За ЈАМАХА CDX-530E CD Player Резервни Делови Ласерски Леќи Lasereinheit ASSY Единица CDX530E Оптички Пикап BlocOptique

Замена За ЈАМАХА CDX-530E CD Player Резервни Делови Ласерски Леќи Lasereinheit ASSY Единица CDX530E Оптички Пикап

DEN 1903.68

Пристапност
Во достапна форма

Опис : Brand new ласерски собранието Замена За ЈАМАХА CDX-530 E CD DVD Плеер Резервни Делови Ласерски Леќи Lasereinheit ASSY Единица CDX530 E Оптички Пикап Блок Optique Квалитет : Нови и оригинални Погоден за следните единица(s) : За ЈАМАХА CDX-530 E CD DVD Плеер пакет се вклучени : 1 X Замена За ЈАМАХА CDX-530 E CD DVD Плеер Резервни Делови Ласерски Леќи Lasereinheit ASSY Единица CDX530 E
Оптички Пикап Блок Optique

Главните карактеристики

Бренд Име:
ZUCZUG
Пакет:
Yes
Вклучи Екранот:
No
Број На Модел На:
CDX-530E
Употреба:
Дома

Избор на клиент