.

.

HATOLY За Оклоп Случај iPhone X Случај Shockproof Робот Хибрид Силиконска Гума Хард Корица За Apple iPhone X 5.8 инчен

HATOLY За Оклоп Случај iPhone X Случај Shockproof Робот Хибрид Силиконска Гума Хард Корица За Apple iPhone X

DEN 143.00 DEN 204.00

Пристапност
Во достапна форма


[Број на модел] : За i Phone X 5.8 инчен
[Материјал] : Направен од Висок Квалитет На TPU + Пластика
[Функција] : 2 во 1 + S oft Гел + Солиден Гума + Потпирачот
[Функција] : Назад Заштита Шок-Доказ + Отпорно На Гребење + Anti-Пропадна
Капка брод поддршка !! Трговија на големо голем попуст за поддршка !!
Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика,ви Благодариме!

Главните карактеристики

дизајн:
Геометриски,Бизнис
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone X
Функција:
Потпирачот,Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Бренд Име:
HATOLY
Големина:
Phone Case For iPhone X 5.8 inch
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Случај Дизајн Стил:
2in1 Стилски Врвен Квалитет Тешки Хибрид Оклоп Маска
Компатибилен Модел:
Тенок одговара за iPhone X Маска
Материјал:
Силикон, Крути Пластични, Гумени, Гел, TPU
Бои:
Црна, сина,црвена, сребрена, gole, гери, Fundas Capa
Карактеристики 1:
Заштита од гребнатини, отпечатоци од прсти, паѓа и прашина (Цврсти и издржливи
Карактеристики 2:
Лесен пристап до сите копчиња, џек за слушалки и порт за полнење
Карактеристики 3:
Shockproof Анти-удар Заштитник Шок Апсорпција Флексибилни Браник случај
Карактеристики 4:
Coque Не се лизга Тешко&мека Пластика Покрива Кожата со Стојат Функција
Карактеристики 5:
Тешко Назад мобилен телефон Школка отпорност на Потпирачот Покрие Носителот

Избор на клиент