.

.

Случај За Apple iPhone 6 6s НОВА Мода Мермер Цвет Шема Паричникот Магнетни Стојат Телефон Кожа прекривачот За iPhone 6

Случај За Apple iPhone 6 6s НОВА Мода Мермер Цвет Шема Паричникот Магнетни Стојат Телефон Кожа прекривачот За

DEN 256.00 DEN 320.64

Пристапност
Во достапна форма

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
Случај За Apple i Phone 6 6s НОВА Мода Мермер Цвет Шема Паричникот Магнетни Стојат Телефон Кожа прекривачот За i Phone 6

Главните карактеристики

Материјал:
За iPhone 6 6s
Мало Пакет:
Yes
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6s,iPhone 6
Функција:
Потпирачот,Со Картичка Џеб,Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Големина:
for Apple iPhones iPhone case ip hone flamingo iPhone 6 6S fundas cov
Тип:
Паричникот Случај
дизајн:
Егзотични,Слатки,Шарени,Бизнис
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Бренд Име:
mksup
Карактеристики:
за aphon ifone etui случај aphon Apple carcasa Caso iphine iphoe
Димензии:
за aiphon iohone csse celular aiphon iphon coque coque iphine ipone
Тип:
за aifon ifone Видиме ајакс aphon ihone телефон прекрасен iPhone
Тип На Производ:
за ipohne ipone movil kryty aifone aifon etui etui aiphon ifone
Пакет:
за Apple iphone-o телефон coque iphon es Ecran iPhone 6 6S преносни C
Големина:
for Apple iPhones phon6 wonderful iphne Cristal iPhone 6 6S coque Bag
Модел:
за iPhone 6 случај
Компатибилен со:
за iphone 6S случај

Избор на клиент