.

.

Hiawatha Жените Harajuku Писма Печатени Маици Секојдневен Лабава Карактер Кратко Sleeve Т Кошула Gilr Колеџ Стил Блузи T2452

Hiawatha Жените Harajuku Писма Печатени Маици Секојдневен Лабава Карактер Кратко Sleeve Т Кошула Gilr Колеџ Стил

DEN 444.00 DEN 807.36

Пристапност
Во достапна форма


Внимание :
Ве молиме користете вашиот полно име на ред, ако не, купувачот е одговорен за сите понатамошни проблеми.
Ако сакате да се промени на адресата, големина или боја, ве молиме да ни ме пред ние испорака. Ако ние веќе се испраќаат надвор, ние не ќе ја прифати вашата модификација.
Ако не оставете боја или големина за нас, ние ќе брод што случајно
Ако не сте задоволни со предмети, можете да се вратите назад за refune или размена на тоа. Меѓутоа, купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
Испорака Детали За :
Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работен ден по уплатата примена (aliexpress ќе ги провери вашата кредитна картичка,и тоа ќе биде потребно за 24 часа и празник освен),ако имаме било каков проблем во врска со производот,ние ќе оставете порака за вас во времето,pls љубезно ни одговори на време, исто така, да се избегне mistkae се случи .
Имаме некои превозот начини : Кина пост воздух mail,EMS,DHL,Epacket,UPS-от и Fedex.
Гаранција и Гаранција :
Ако не сте задоволни со она што сте го добиле, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
Се Враќа Термин :
Во случај да сте го добиле погрешен објект, Предмети мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба & исто така, мора да биде во оригинална кутија и пакување.
Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат. Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект, ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата. Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис.
Други Политики :
Ние не сме responsile за било обичај должност или увоз доход.
Ние ќе ги остават Позитивен Фидбек за вас по приемот на стоката. Ве молиме исто така, остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации за нас. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте satified со предмети. Ви благодариме за вашето разбирање.

Главните карактеристики

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Јака:
О Деколте
Стил:
Повик
Бренд Име:
Hiawatha
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Печати
Број На Модел На:
T2452
Sleeve Должина(cm):
Краток
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер
боја:
како се покаже
Големина:
free
Состојба:
Бренд Нови со Ознаки
Одговара:
За да се спречи големина прашање, ве молиме да ги проверите големините информира
Еластичноста:
Yes
Тежина:
0.2kg
Пакет:
OPP вреќа
Место на Потекло:
Кина
Година:
2017
Модел:
T2452

Избор на клиент