.

.

Y41 МЕТАЛ CUTTING УМИРА Злато/Сребрена Снегулка Бележник картичка хартија, занает партија декорација втиснување матрицата машина

Y41 МЕТАЛ CUTTING УМИРА Злато/Сребрена Снегулка Бележник картичка хартија, занает партија декорација втиснување

DEN 273.00 DEN 287.04

Пристапност
Во достапна форма

Ако ја најдете производи скршени или исчезнати при примање на пратката, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ние секогаш ќе ви даде задоволни резултат!
Материјал : метал Челик
Умира Големина(aprrox) : 88*123mm
Конверзија : 1cm=0.39 инчен /1 инч =2.54 см
Можеби 0.1-0.2 cm разликува поради прирачник за мерење
- Висок квалитет тенок метал cutting умира направен од 100% челик
- Намалување на хартија ткаенини и многу повеќе
- Работи во повеќето големи брендови на умре сечење машини

Главните карактеристики

Број На Модел На:
Y41
Бренд Име:
Ann&stalwart

Избор на клиент