.

.

Адвокатско Долго Лудиот Коњ Кожа Кожа Паричници Мажите Вистински Кожен Паричник Спојки Гроздобер Машки Чанта Кожна Чанта Паричници

Адвокатско Долго Лудиот Коњ Кожа Кожа Паричници Мажите Вистински Кожен Паричник Спојки Гроздобер Машки Чанта

DEN 997.00 DEN 1662.24

Пристапност
Во достапна форма


Детали
Услуга 1. Вашето задоволство, Нашата цел. 2. Ние сме посветени да нудиме на нашите клиенти најбезбедно и најлесен купување искуство. 3. Ние ви нудиме најновите креации со широк спектар на стилови и бои за сите ваши eyewear потреби. Пратката 1. Ние брод на светот, и сите производи во нашата продавница е бесплатен превозот. 2.Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 1 дена откако плаќање е завршен. Ако ви треба било поволни или брза испорака, ве молиме контактирајте со нас. 3.Ние испратени од КИНА Пост Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 20 до 40 дена. Deivery времето зависи дестинација и други фактори, тоа може да трае до 50 дена. Ако не примите објект по 40 дена,ве Молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши испорака проблем. Боја засенчување Сите нашите предмети се за вистинска снимање, за технологија, прикажување, светлина, еколошки причини може да биде мало отстапување феномен, и сите наши кесички се направени од 100% Вистински Кравја Кожа. Тоа е тешко да се купи кожени иста боја како слики, ве молиме во вид надвладее, ве молиме контактирајте со нас пред ставање цел колку што ќе ум бојата многу. Гаранција и се враќа Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Такси превозот е платена од страна на купувачот. Повратни информации 1. Вашиот задоволителен е нашата единствена persuit. вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. 2. Ве молиме љубезно ни остави позитивни повратни информации откако сте задоволни со вашето купување.

Главните карактеристики

Бренд Име:
TAUREN
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Пол:
Мажи
Стил:
Гроздобер
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Не Патент
Паричници:
Стандард Паричници
Паричникот Должина:
Долго
Декорација:
Никој
Објектот Висина:
18.5cm
Објектот Должина:
9cm
Објектот Тежина:
0.15kg
Објектот Ширина:
2cm
Материјал Состав:
Вистинска Кожа
Број На Модел На:
човекот walllet
Обвивка Материјал:
Полиестер
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Оддел,Патент Poucht,Монета Џеб,Имајте На Ум Оддел,Фото Носителот,Држачот На
Тип На Објект:
Паричникот
Карактеристики:
Долго Паричникот Мажи Жени Патент Кожа Тенка Цртан Филм Шема Жена Чанта
Trending:
Лудиот Коњ Паричникот Вистински Кравја Кожа Долго
Причина:
Вистинска Кожа Паричникот Жени Мажи Гроздобер Човек Монета Iphone X Торба За
Обликот:
Вертикална
Тврдост:
Мека
Виткање:
2 Пати
ОДГОВАРА ЗА:
Мажи,Жени
Функција:
паричник,спојки
Производство:
Рачно изработени
Поддршка:
Пад на превозот

Избор на клиент