.

.

Нови Челик Жица Волна Одделение 0000 3.3 m За Полирање на Чистење и Отстранување на Смена Не се Урнат

Нови Челик Жица Волна Одделение 0000 3.3 m За Полирање на Чистење и Отстранување на Смена Не се Урнат

DEN 99.00 DEN 122.40

Пристапност
Во достапна форма

Чувајте ги подалеку од сите извори на пламен, искри и електрична енергија. Ви благодариме!!
Пакетот Вклучува :
1 x Челик жица од волна
Плаќање :
1.Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена,се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.некаде ние исто така го избере најдобриот превозот начин за вашата нарачка.Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.За да се избегнат прекини никогаш не солза челична волна, намалување на големина со ножици или shears и секогаш се заштитат вашите раце со ракавици при ракување. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Челична Волна е високо запаливи.Ние се задржи за да можете за 7 дена, па ве молиме да се направи исплата во рок од 7 дена.Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА WINNIGN ПОНУДАТА ИЗНОС,по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени,По двете купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.Ние ќе ја испрати својата парцела од 1-3 бизнис дена по вашата исплата заврши
2.
за користење со боја strippers.Бидејќи вашето мислење се многу важни за нашата businesss развој,ние sincerel ве покануваме да оставите позитивен фидбек (Пет Ѕвезди) и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
Повратни информации :
1.Да се чува вон дофат на деца.Ние нудиме најголем дел од превозот начин за вас да се избере .Ние прифаќаме Alipay.
Висок квалитет на челична волна за чистење, подготвување и одржување на дрво и метал завршува.3 m
Флексибилни абразив.
Забелешка : Ако сте се одлучиле да купите оваа точка,ве молиме да обрнете, веднаш штом ќе може да се,па ние можеме да брод на што побрзо.ИЛИ,можете да изберете да имате замена.Ви благодариме за разбирањето!.Таму може да биде 0-1cm грешки поради прирачник за мерење.Имате 14days да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Вие исто така може да се провери од тука : https : //helppage. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата процес ЗАЧУВАМ.Тоа е само ќе ве однесе 1 минута,но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.
Идеален за примена на восок полирање.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.
Производот U se :
За чистење и полирање метали како бронза, бакар, хром, од не ' рѓосувачки челик и алуминиум
За да се намали помеѓу палта на лак или боја
Користење со сапуница вода за чистење и полирање порцелан, мермер и стакло, без повод одбележувањето на
Количина : 1 PC
Внимание :
1.Оставете ни го вашето право адреса пред да се плати,за руски клиенти остави правото Име(вклучува 3 зборовите : )
3.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број,специфична причина за враќање
3. Различни превозот начин со различно време на испорака ,да повеќето на земјата ,тоа трае околу 20-50 дена, но во топла продажба сезона ,времето ќе биде подолго. Запад Унија,TT. ви благодарам многу.Опис :
Материјал : челична волна
Боја : како што е прикажано на сл
Одделение : 0000
Вкупна Должина : 3.Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања.

Главните карактеристики

Бренд Име:
OOTDTY
Број На Модел На:
X7YDD20687
Употреба:
Кујна
Функција:
Порибено
Материјал:
челична волна

Избор на клиент