.

.

Beworlder Калено Стакло За LG K10 година K420N K430DS 9H Целосно Покривање Екран Заштитник Филм Мало Поле За LG K10

Beworlder Калено Стакло За LG K10 година K420N K430DS 9H Целосно Покривање Екран Заштитник Филм Мало Поле

DEN 89.00 DEN 94.08

Пристапност
Во достапна форма


Beworlder Калено Стакло За LG K10 2016 година K420 N K430 DS 9 H Целосно Покривање Екран Заштитник Филм Мало Поле За LG K10
1. 9 H цврстина
2. Анти-отпечатоци слој
3. Незаменлива чувствителност на допир
5. HD оптички transmittance
6. Лесна инсталација
7. Ултра тенок, околу 0.26 мм, ултра издржливи.
8. 2.5 D Radian
Препорачуваме Купување на повеќе од 2 парчиња, за да добиете повеќе од 10% попуст.
Пакет : 1 X Калено Стакло Филм Екран Заштитник на Пред 1 X Ткаенина за Чистење. 1 X Прашина отстранување на хартија. 1 X Мало Пакет.

Главните карактеристики

Бренд Име:
Beworlder
Со Мало Пакет:
Yes
На работ на работ Покриеност:
Yes
Компатибилен Телефон Бренд:
LG
Пакет:
Yes
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Тип:
Пред Филмот
Употреба:
Мобилен Телефон
Модел:
За LG K10 2016 година K420N K430DS
Дебелина:
0.26 mm
Ригидност:
9H
Функција:
Анти-Scrach
feature2:
Експлозија-доказ
боја:
Црна, Бела,Златна

Избор на клиент