.

.

Capinhas Став Etui За Samsung Галакси А5 2017 A510F A510M Случај Покрие Кожен Паричник Случај Мермер Цвет Пеперутка Coque Capa

Capinhas Став Etui За Samsung Галакси А5 2017 A510F A510M Случај Покрие Кожен Паричник Случај Мермер Цвет

DEN 253.00 DEN 320.64

Пристапност
Во достапна форма

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
Capinhas Став Etui За Samsung Галакси А5 2016 2017 A510 F A510 M Случај Покрие Кожен Паричник Случај Мермер Цвет Пеперутка Coque Capa

Главните карактеристики

Материјал:
А5 2017 Верзија, А5 2016 Верзија
Бренд Име:
mksup
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Galaxy Серија
Големина:
for Samsung galexy carcaso damsung kes A5 2017 Version CellPhone des
дизајн:
Симпатична
Карактеристики:
за Galxy Samsung Caso coque Galxy Galasy bollmann) телефон мобилната Gakaxy
Големина:
for Galaxi Sansung balr case Samsang Samsun cellular wonderful Glaxy
Материјал:
за Galaksi Samung celular capinha Glaxy Samasung casa etui Samaung
Картичка Слотови:
за Samsumg Samusng movil capinha Sansumg Sumsung etui Видиме Samsu
пилот Серии Модел:
за Samsung galexy carcaso damsung kes А5 2017 Верзија Видиме des
осветлување:
за Samsang Samung Покрие Заштита на Галаксија Gelaksi Назад Симпатична Samsug
Покрие Случај Coque:
Etui Capinha Став За Samsung Галакси А5 2016 2017
Мало Пакет:
OPP вреќа
превозот:
Бесплатен превозот
Стил:
Мода / Млади / Симпатична / Смешни / Самовила / Девојка / Жени
Материјал:
Меки Силиконски Школка Кожен Паричник Случаи Маска
1:
За Samsung А5 2016 2017 A510F A510M Случај Маска
2:
Coque Fundas Capa Capinha Etui Hoesjes За Samsung А5
3:
Carcasas Capa Телефон Случаи Покритие За.Samsung А5 2017
Количина:
1pcs
Услови:
100% Нов Пристигнување

Избор на клиент