.

.

Мека TPU Задниот Поклопец за Леново ТАБОТ 4 8 ТБ-8504N ТБ-8504F ТБ-8504 8 инчен Таблет Торбичка Случај + Специјалното Пенкало

Мека TPU Задниот Поклопец за Леново ТАБОТ 4 8 ТБ-8504N ТБ-8504F ТБ-8504 8 инчен Таблет Торбичка Случај + Специјалното

DEN 311.52

Пристапност
Во достапна форма


Описи : * Comapatible за Леново ТАБОТ 4 8 ТБ-8504 N ТБ-8504 F ТБ-8504 таблета * Материјал : Направен од TPU. * Боја : Како на сликите покажуваат. * Пакет : Само со opp вреќа. Карактеристики : * LCD екран остануваат видливи. * Прецизност профилирани случаи да се совршено да се вклопи во вашиот уред * се Спротивстави на нечистотија, дамки * Перат материјал за лесно чистење * Заштита на вашиот уред од гребнатини и прашина. * Директно да пристапите до сите порти и копчиња, без отстранување од случајот. *Ве молиме известете бојата кога ќе го поставите цел, ИЛИ ние ќе ги испрати меша бојата.Ви благодариме!
Превозот 1. Нарачки ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по плаќање потврдена. За да се заштитат и на купувачи и продавачи, тоа може да потрае и до 24 часа за Aliexpress да се потврди плаќањето. 2. Ние само брод да се потврди цел адреса. За руската клиент, ве молиме да се обезбеди контакт име и презиме, ако не, руски царинското ќе се одржи на пратката и испрати назад до Кина. 3. Почитувани Пријатели, ако сакате да купите полнач, ве молиме да не избере испорака метод преку epacket (освен САД клиенти), ве молиме изберете Кина пост воздух mail или други. Бидејќи epacket не го прифати електронски производ овие денови. Ви благодариме за соработката.
Царинската
1. Цената што ја плаќаат за објектот исклучува било царински даноци. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
2. Ние обично се изјасни стоката како ПОДАРОК на commericial. Ако ова не е во ред за вас, ве молиме да ни оставите порака.
Повратни информации Доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации. Ако имате било какви прашања во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас.

Главните карактеристики

Шаблон Тип:
Цврста
Функција:
Мека,Shockproof,Капка отпор,Анти-Прашина
Модел Компатибилност:
за Леново ТАБОТ 4 8 ТБ-8504N ТБ-8504F ТБ-8504
Број На Модел На:
за Леново ТАБОТ 4 8 ТБ-8504N ТБ-8504F ТБ-8504
Стил:
Моден
Пакет:
Yes
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Компатибилен Бренд:
за lenovo
Материјал:
TPU
Апликацијата Лаптоп Големина:
8

Избор на клиент