.

.

Т-Маица Мажите Моден Бренд 2018 хенри т-маица Mens Солидна, Обичните Сува Тенок Фитнес Бели Кошули, Блузи Tee Bodybuilding

Т-Маица Мажите Моден Бренд 2018 хенри т-маица Mens Солидна, Обичните Сува Тенок Фитнес Бели Кошули, Блузи Tee

DEN 684.00 DEN 1221.60

Пристапност
Во достапна форма


Answer : ___________________________ Note :
Нашата Големина е Азија големина , Азија големина е помала од ЕУ и САД големина , така
Ве молиме бидете сигурни дека на овие вистински мерења ќе ви одговара !
Ве молиме мерка што обично се носат облека, не на вашето тело.
1 инч = 2.54 см ,1 cm = 0.3937 инчен
Димензии се мери со рака, може да се 2-4 см отстапувања.
Вистински објект боја можеби малку поинаква од сликата прикажани се должи на осветлување.
Азија Големина : S,M, L,XL,XXL
Пакетот вклучува :
1 X Tshirts(Само Tshirts)
Големина на Табела Големина на Градите Рамо Ширина Ракав Должината на Телото Должина cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен S 80 31.50 31 12.20 66 25.98 M 84 33.07 32 12.60 68 26.77 L 88 34.65 33 12.99 70 27.56 XL 92 36.22 34 13.39 72 28.35 XXL 96 37.80 34 13.39 74 29.13 За вашиот референца Нашиот модел Висина : 179 CM Тежина : 68 KG Големина : L Ние продаваме АЗИЈА ГОЛЕМИНА.Тоа е околу 1-2 големина ПОМАЛА од САД,велика БРИТАНИЈА,АУ,ЕУ големина.Ве молиме, изберете ја големината според нашите големина форма.
Ако не ја знаете големината на селекција, ве молиме да ни кажете вашата висина и тежина, ние може да ви даде предлог за големината,
Но, треба да се направат своите сопствени одлуки.
За Русија Пријател :
pls оставите вашето име и презиме(прв,средината и презиме) и точната адреса( Стан Бр., Улица, Град, Регион и држава)
кога ќе плаќање
Плаќање :
Ние прифаќаме Alipay, Кредитна Картичка, Запад Унија, TT, Банкарски Трансфер, QIWI Паричник, Web Money , Boleto, Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката
Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Ако наидете на проблеми во плаќањето, може да укаже на Советодавни, сервисен персонал ќе се надоврзе.
Купувачот плаќа туториал како што следува : http : //help.aliexpress.com/payment_method.html
Превозот :
Ние ги испратите на предмети во рок од 3-5 дена откако вашата уплата е завршен. Повеќето од нашите редови се бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail. Но, понекогаш pls дозволете ни да се менува и други couriers според фактичката состојба. Ако сакате да го користите EMS,DHL,UPS-от,Fedex,ТНТ или други ние ќе ги провери превозот цената за вас. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царинската такса, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ние се провери секој елемент пред испраќање. Секој објект исто така е спакуван со големо внимание за да се избегне оштетување во транзиција.
Повратни информации :
Вашето задоволство е навистина важно за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги, како и ние ќе го прават истото за вас .Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме слободно контактирајте со нас, прво пред да замине негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Материјал:
Lycra,Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
V Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Маскирани:
No
Бренд Име:
MIXLIMITED
Sleeve Должина(cm):
Краток
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Стил:
Повик
Број На Модел На:
T4083

Избор на клиент