.

.

Новиот француски Нигериската sequins нето-чипка,Африкански tulle мрежа Низата од чипка ткаенина висок квалитет за венчаница 5yards/многу TS6277

Новиот француски Нигериската sequins нето-чипка,Африкански tulle мрежа Низата од чипка ткаенина висок квалитет

DEN 2808.00 DEN 3600.00

Пристапност
Во достапна форма


Добредојдовте на Nanxuan Уживајќи во Мода!
Вовед :
Guipure Чипка така е наречен како Венецијански Чипка, Bobbin Чипка или Ресни Чипка. Тоа е широка категорија на везови чипка. Тоа е елегантен чипка со густо проткаен модели. Тие изгледаат речиси како вез на corded laces но без никаква видлива подлога нето. Можете да ги видите само embroideries пораби заедно во една убава парче од ткаенина. И понекогаш кабли се направени од конец на различни бои, која додава длабочина и интересни детали на чипка.
Опис На Производот
1. Хемиски чипка ткаенина.
2. Ширина : 51-52".
3. Должина : 5 метри по парче.
4. Африкански Модни Облека за Повод, Свадба, Партијата итн.
5. Бесплатен превозот страна на курирската служба DHL.
Ве молиме имајте во предвид дека на боја на ткаенина на слики може да бидат различни во различни светлосни услови и може да се разликуваат во зависност од екранот/монитор.
Можете да побарате било какви прашања во врска со детали за производот преку испраќање порака преку Ali Exepress центарот за пораки или Trademanager, Whatsapp, исто така, е во РЕД. И ние ќе одговори што е можно поскоро!
Ние, исто така може да се прифати, Western Union, Money Gram и други начини на плаќање канали.
Ако сакате да се плати преку нив, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас за детали.
Доставување на
Превозникот Име : DHL
Проценето Време (од Кина во САД) : 2-5 дена
Следење на Услуга : www.dhl.com
1. Ние ќе подготви стоката во рок од 2 дена по уплатата е завршена.
2. Може да има одговорност за плаќање на сопствени должност обвинет од страна на вашата земја, ако тие се потребни.
3. Ако сакате да знаете најновите превозот информации, можете да контактирате со нас веднаш.
Повратни информации
Ве молиме дај ни вашиот 5 ѕвезди на повратните информации ако не сте задоволни со нашите производи. Ве молиме слободно контактирајте со нас за било незадоволителен. Ние ќе се обидеме потрудиме да се реши спорот. Ви благодариме за вашето разбирање и соработка.

Главните карактеристики

Тип На Производ:
Чипка
Функција:
Еластична,Растворлив Во Вода,Еко-Пријателски
Ширина:
1.2
Декорација:
Чипка
is_customized:
Yes
Материјал:
Полиестер / Памук
Техника:
Appliqued
Број На Модел На:
TS6277
Бренд Име:
NXBF NANXUAN УЖИВАЈЌИ ВО МОДА
Ткаенина Тип:
tulle чипка

Избор на клиент