.

.

CITALL Црна Опрема се Држи копчето Shift Knob + СТП Кожа Опрема Покрие Gaiter За PEUGEOT 307 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008

CITALL Црна Опрема се Држи копчето Shift Knob + СТП Кожа Опрема Покрие Gaiter За PEUGEOT 307 2001 2002 2003 2004

DEN 675.00 DEN 767.52

Пристапност
Во достапна форма

Новата Црна Опрема се Држи копчето Shift Knob + СТП Кожа Опрема Покрие Gaiter За 2001-2008 PEUGEOT 307
Точка име : Нова Црна Опрема се Држи копчето Shift Knob + СТП Кожа Опрема Покрие Gaiter За 2001-2008 PEUGEOT 307 Состојба : 100% нови Боја : Црна Точка се вклучени :
Shift Knob x 1
Опрема Покрие Gaiter x 1
Компатибилен :
Погодни за : 2001-2008 PEUGEOT 307
Answer : ___________________________ Note : Shift Knob нема да одговара директно на опрема стап. Пластични ракав е потребно. Ве молиме да се осигура соодветност пред да купите.
Карактеристики :
1) Материјал : Висок квалитет на полиран метал сребро врвот и ABS пластика и СТП Кожа.
2) Совршено се вклопуваат. Лесен и брз за инсталација. Едноставно го замени оригиналот.
3) Прав Доказ. Направете вашиот автомобил чиста и уредна.
4) Нови Убава Гроздобер дизајн опрема стап knob. Направете вашиот автомобил елегантен и модерен.

Главните карактеристики

Бренд Име:
CITALL
Година:
2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008
Име На Модел:
-
Објектот Должина:
9.6cm
Објектот Ширина:
5cm
Објектот Тежина:
0.34kg
Материјал Тип:
Висок квалитет на полиран метал сребро врвот и ABS пластика и Кожа СТП
Тип На Објект:
Опрема Shift Јаки
Состојба:
100% нови
боја:
Црна
Објектот се вклучени:
Shift Knob x 1, Опрема Покрие Gaiter x 1
Компатибилен:
за PEUGEOT 307 2001 2002 2003 2004 2005-2008 година

Избор на клиент