.

.

USB Машки Женски USB Кабел Телескопски Женски Машки USB Линија Пролет Скалирање Машки да се Женски USB Extension кабелот

USB Машки Женски USB Кабел Телескопски Женски Машки USB Линија Пролет Скалирање Машки да се Женски USB Extension

DEN 105.00 DEN 123.84

Пристапност
Во достапна форма


Опис на производот :
USB2.0 Машки да се Женски Спирален пролет телескопски линија
Користи За : полнење и пренос на податоци
* Ние може да според да барањата на сопствени-направи на сите видови на жица, ако броевите се во дозволен опсег .

Главните карактеристики

боја:
Црна, Бела
Должина:
long, short
Бренд Име:
CY
Пол:
Машко-Женски
Број На Модел На:
C-013
Тип:
USB Кабли
Пакување:
Polybag
Примена:
компјутер
Функција:
Никој
Конектор Б:
USB
Конектор A:
USB
оклопна:
Не-Заштитени
верзија:
usb 2.0
Пакет:
No

Избор на клиент