.

.

Нова Личност Диви Едноставна Темперамент Обетки Претерано Големи Бисер Tassel Долги Обетки Beaded Спречи Алергија Обетки

Нова Личност Диви Едноставна Темперамент Обетки Претерано Големи Бисер Tassel Долги Обетки Beaded Спречи Алергија

DEN 21.00 DEN 47.04

Пристапност
Во достапна форма


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[производи]-[41122]
[xlmodel]-[производи]-[41122]
[xlmodel]-[производи]-[41122]
[xlmodel]-[производи]-[41122]
[xlmodel]-[производи]-[41122]
[xlmodel]-[производи]-[41122]
[xlmodel]-[производи]-[41122]
[xlmodel]-[производи]-[41122]
[xlmodel]-[производи]-[41122]
[xlmodel]-[производи]-[41122]
[xlmodel]-[производи]-[41122]
[xlmodel]-[производи]-[41122]
[xlmodel]-[производи]-[41122] најпопуларниот
[xlmodel]-[custom]-[41117]
[xlmodel]-[custom]-[41117] најпопуларниот
Ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Бесплатен превозот
Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 2 до 5 работни дена по вашата исплата е расчисти.
Answer : ___________________________ Note : производот ќе биде испратен преку нерегистрирани пошта која не може да се следи. Но тоа ќе c ome во рок од 20-50days, ве молиме да не грижете се, ако не примат во 60 дена, ние ќе се препратат на стоки за вас, или за наплата тебе полн со пари! Ви благодариме!
Ако вашата цел да стигнат до $10 еднаш, ве молиме забелешка сакате да се регистрирате mail, ние ќе ја испрати на нив да ви се регистрирате преку пошта. Можете да ги пратите вашите производи на целиот пат.
Плаќање
Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу.
Повратни информации политика
Ние ќе ви обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.
Вашето задоволство, нашите извршување!

Главните карактеристики

Бренд Име:
zhilie
Материјал:
бисер
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Број На Модел На:
ER231
Метали Тип:
Цинк Легура
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
2017 мода накит:
моден бисер обетки
луксузна earings:
капка обетки За Жени
бисер пад:
Топла Продажба Обетки
collares boho:
Dangle Капка Обетки

Избор на клиент