.

.

Оригиналната Намера Нови Прекрасни Жени Пумпи Популарни Ѕиркаат Пети Тенка Висока Пета Пумпи Шарм Беж Чевли Жена Плус НИ Големина 4-15

Оригиналната Намера Нови Прекрасни Жени Пумпи Популарни Ѕиркаат Пети Тенка Висока Пета Пумпи Шарм Беж Чевли Жена

DEN 2592.00 DEN 2879.52

Пристапност
Во достапна форма


Оригиналната Намера Нови Прекрасни Жени Пумпи Популарни Ѕиркаат Пети Тенка Висока Пета Пумпи Шарм Беж Чевли Плус НИ Големина 4-15. Ве молиме Погледнете ги Нашите Големината Информации При Изборот на Големина.

Главните карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 12, 13, 14, 15
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Пумпа Тип:
Основни
Повод:
Партија
Пети Форма:
Ѕиркаат Пети
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Стил:
Домот
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Обвивка Материјал:
Синтетички
Затворање Тип:
Лизга-На
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Insole Материјал:
ЕВА
Со Платформи:
No
is_handmade:
Yes
Број На Модел На:
EF0183
Outsole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Плитки
Бренд Име:
оригиналната намера
Сезоната:
Пролет/Есен
Горниот Материјал:
Стадото
боја:
Беж
Пета Висина:
околу 15cm
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Лепило

Избор на клиент