.

.

4 Парчиња Големи Винил Ајкула Заби во Устата Decal Налепници за Седат на Врвот Кајак Кану Риболов Веслање Брод Dinghy Џет Ски Автомобил Прозорец Деко

4 Парчиња Големи Винил Ајкула Заби во Устата Decal Налепници за Седат на Врвот Кајак Кану Риболов Веслање Брод

DEN 548.00 DEN 772.32

Пристапност
Во достапна форма


Опис :
- 4 Парчиња висок квалитет на винил голем ајкула заби во устата decal налепници
- Водоотпорен, само лепило, многу силни и издржливи, ќе донесе тепање од доковите и приколки и солена вода
- Лесно да се примени и да се отстрануваат без остатоци или оштетување на површината
- Универзална одговара на повеќето кајак, кану, рибарски брод, џет ски, океански брод,dinghy, прозорец, мотоцикл, автомобил, камион, телесна работа и сите други играчки
- Очите се исто така вклучени, многу кул и привлечни
Спецификација :
- Материјал : Винил
- Зелена Ајкула во Устата Decal Големина (L x W) : Прибл. 14 x 5 инчен/36 х 13 cm
- Црна Ајкула во Устата Decal Големина (L x W) : Прибл. 15.0 x 5.1 инчен/38 x 13 cm Color : Црна, зелена
- Количина : 4 Парчиња
Пакетот Вклучува :
2 Парчиња Зелена Ајкула Заби Во Устата Decals
2 Парчиња Црна Ајкула Заби Во Устата Decals
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме оставете малку разликата се должи на рачно мерење. Боја на можеби малку поинаков од различни монитор. Ви благодариме!
Ве Молиме Прочитајте Го Пред Да Го Купат
ИСПОРАКА
1.Во светот превозот, само освен неколку земји .
2.Повеќето земји ние нудиме Бесплатен Превозот од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус , само очекуваме далечински сајтови.
3. Ние ќе брод вашата нарачка навремено по плаќање на проверка.
4.Двојно провери и потврди вашата нарачка адреса натпревар превозот адреса, ние само брод цел адреса.
5.Време На Испорака :
6. Ако не сте добиле вашата нарачка по 25 работни дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Ние и ветуваме ние ќе им помогне додека пратката пристигнува за вас!
Плаќање
Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката. Ние ќе го организира превозот ASSP.
ПО ПРОДАЖБА НА УСЛУГИ
ПОВРАТНИ информации
За вашето задоволство и позитивни коментари ќе бидат многу важни за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5stars ако сте задоволни од нашите услуги.И ние исто така ќе ви понуди 5 ѕвезди повратни информации.
Ако имате било какви проблеми со нашите производи или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас на прво пред да остави негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Главните карактеристики

сертификација:
CE
Должина:
fishing boat sticker
Отворено Активност:
Нуркачот
Број На Модел На:
рибарски брод налепница
Бренд Име:
MagiDeal

Избор на клиент