.

.

Деца Деца Бебе Момче Облека Кратки Ракави Симпатична Маскирани Цртан Филм Лилјак Печати Врвот + Панталона Облека Мода Децата Одговараат На Облека Сет

Деца Деца Бебе Момче Облека Кратки Ракави Симпатична Маскирани Цртан Филм Лилјак Печати Врвот + Панталона Облека

DEN 158.00 DEN 242.88

Пристапност
Во достапна форма


2016 Година Најновите Модни Бебе Момче Девојки Бетмен Божиќ Облека!!
Висок квалитет и Сосема нови 100%
Главната Боја : КАКО На Сликата
Ново во Мода Материјал : Памук
Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме. Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување/наддавање. Ви благодариме.
Пакет се вклучени : 1x Блузи + 1x Панталони
Големина На Разговор : Големина На Врвот Должина Биста*2
Панталони Должина 70 годишна Возраст 35 см, 28 см, 46 см 0-6 Месеци 80 37 см 30 см 48 см 6-12 Месеци 90 39 см, 32 см 50 см 1-2 Години 100 41 см 34 см 52 см 2-3 Години Има 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.

Главните карактеристики

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 6M, 12M
Бренд Име:
Emmababy
Број На Модел На:
Облека Сет
Материјал:
Памук,Полиестер
Пол:
Момчиња
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Краток
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Outerwear Тип:
Шорцеви
Шаблон Тип:
Печати
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
О Деколте
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува

Избор на клиент