.

.

Genuien Природни Сина скапоцен камен Камен Транспарентен Круг Мода Кристал Хривнија Накит Внатрешен Дијаметар 53mm

Genuien Природни Сина скапоцен камен Камен Транспарентен Круг Мода Кристал Хривнија Накит Внатрешен Дијаметар

DEN 8280.00 DEN 11040.00

Пристапност
Во достапна форма


Genuien Природни Сина Аквамарин Gem Камен Транспарентен Круг Мода Кристал Хривнија Накит Внатрешен Дијаметар 53mm
e Алки,Лето Стил Жените Алка,Хривнија Накит
Вистински Слики :
Ставка Детали HLB00341 :
Pls љубезно дозволете дека не е за 0.5 mm мерка грешка за големини подолу. Боја Како слика Жените Алки Мушка Димензија 15*7mm Шарм Алка Тежина 47.40 грама Внатре Дијаметар 53mm Жените Алки Материјал Аквамарин Мода Накит Количина 1 парче само за Објектот на Име на Модата Гроздобер Алки Состојба Сосема Нов И 100% Природен
Белешки : Нашите Слики се зголемени да се покаже на предмети детали. Ве молиме да проверите на нашата ставка детали за опис на фактичката големина.И Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи. Покрај тоа,Сите наши клиенти pls ве молиме оставете ја вашата e-mail адреса во вашиот ред,така што можеме да ве контактираме на пригоден начин.Руски Клиенти,pls љубезно ја напушти примачот име и презиме ,ова е многу важно за нас да брод вашата нарачка.Ви благодариме однапред.
Начин На Плаќање :
Ако имате било какви прашања во врска со плаќање,pls ве молиме контактирајте со нас слободно.Ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем, во рок од 24 часа.
Превозот Политика :
Ве молиме потврдете ја вашата адреса во текот на исходот. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси. Меѓународни Налози : купувачот е одговорен за било важечките увозни давачки и локалните даноци. Ве молиме потврдете со вашиот царински пред донесувањето на вашето купување.Ние може да ги прифати овие превозот начини : Кина пост воздух mail(сите земји),Epacket(повеќето земји) и ЕМС (повеќето земји) Ако сакате да ни ја испратите вашата нарачка од страна на други превозот начин,можете да не контактирате директно,ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите барања.
Политика на враќање : Сите нашите понуди се поткрепени со 100% satisfastion гаранција.Ако објектот ќе пристигне оштетен или ако не сте 100% задоволни со објектот, имаме 7-ден политика на враќање. Можеме да организираме на размена или наплата откако ќе ги примите објект во нејзината оригинална кутија. Купувачот ќе биде одговорен за враќање превозот цена.
Ние сме посветени на 100% задоволство и ќе работи на решавање на сите прашања што се во врска со нашите предмети. Ве молиме не остави Негативни Повратните информации се додека не контактирате, така што сите прашања може да се решат. Повратни информации :
Ние ќе ви обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата,да се негуваат здрави али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ако имате било какви прашања во врска со предмети, ние испрати до вас,можете да pls љубезно ни даде можност да се реши пред да ни остави негативни повратни информации?Повратната информација е многу важно за нас ,искрено се надеваме дека може да се разбере.Ви благодариме за соработката.

Главните карактеристики

Метална боја:
HLB00341 53mm
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Бренд Име:
LIZIFANG
Пол:
Жените
Број На Модел На:
HLB00341Women Алки
Дијаметар:
53mm Природен Камен Закачам
Метали Тип:
Аквамарин Камен
Објектот нема:
HLB00341Women Алки
боја:
Сина Мода Накит
Точка име :
Жените Шарм Алки
Мушка големина:
15*7mm Шарм Алка Хривнија
Материјал:
Природен Камен Аквамарин
Количина:
1 Парче Само
Тежина:
47.40Grams
Превозот начини:
Кина пост воздух mail,EMS,epacket
начин на плаќање:
Visa, MasterCard, Western Union, Qiwi И Банкарски Трансфер
Внатре Дијаметар(mm):
53mm Мода Шарм Алки

Избор на клиент