.

.

Thrisdar Новина 5CM Голема Земјината Топка LED Самовила String Светлина Гарланд 5M 20PCS Свет Festoon Свадба на Божиќ Патио Гарланд String

Thrisdar Новина 5CM Голема Земјината Топка LED Самовила String Светлина Гарланд 5M 20PCS Свет Festoon Свадба

DEN 714.00 DEN 1019.52

Пристапност
Во достапна форма

Thrisdar Новина 5 CM Голема Земјината Топка LED Самовила String Светла Гарланд 5 M 20 PCS Свет Festoon Свадба на Божиќ Патио Гарланд String Светлина
LED боја : Топло бела
LED количина : 20 парчиња
Влезен напон : AC220 V или AC110 V
String Светлина должина : 5 M
Бојата на жица : Црна жица или Јасно Жица
Тоа може да се поврзе,Максимална 10pcs string светлина може да се поврзе (Максимум 50 M)
Карактеристики :
Бела цреша топката,изгледа убава и весела
String Светлина со 20 LED светилки малку.
Ниска потрошувачка на енергија, безбеден и сигурен.
Тоа може да се стави или закачени на ѕидови, прозорци, врати, подови, тавани, треви, новогодишни елки и сл.
Совршена декорација за Денот на Вљубените, Божиќ, други празници, забава, свадба, итн
Пакет Се Вклучени :
1*5 M 20 LEDS топката самовила string светлина


Главните карактеристики

Wattage:
5M 20pcs Ball
Употреба:
празник
Гаранција:
2 година
Напон:
220V
Празник Име:
Божиќ
сертификација:
CE,RoHS
Бренд Име:
Thrisdar
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Повод:
Градина
Извор На Енергија:
AC
боја:
Јасно
Карактеристики:
Отворено Свадба Партија Градина Pendant Гарланд
Е dimmable:
Yes
Извор На Светлина:
сијалица
Должина:
500cm
База Тип:
Оптоварување
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тело Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
5M20D-5C-TMQP-ВТОРАТА СВЕТСКА ВОЈНА
Осветлување Растојание:
6-10m
Глава Број:
20-50 глава
Музика:
Никој
Приклучете Го Опашка:
No
Тип На Батерија:
Никој
Објектот:
Земјината Топка Божиќ Самовила String Светлина Гарланд
Led количина:
20LEDs
Обликот:
Јасно Земјината Топка
Примена:
Свадба,Партија Градина хотели, Ресторани, Трговски објекти
Напон:
110V 220V

Избор на клиент