.

.

Случај За Xiaomi Redmi Забелешка 4 Покритие За Xiaomi Redmi Note4 Телефон Случај Меки Силиконски TPU 5.5 Симпатична Маска За Redmi Забелешка 4 Случаи

Случај За Xiaomi Redmi Забелешка 4 Покритие За Xiaomi Redmi Note4 Телефон Случај Меки Силиконски TPU 5.5 Симпатична

DEN 82.00 DEN 139.20

Пристапност
Во достапна форма


Случај За Xiaomi Redmi Забелешка 4 Покритие За Xiaomi Redmi Note4 Телефон Случај Меки Силиконски TPU 5.5" Симпатична Маска За Redmi Забелешка 4 Предмети 1. Совршено Опремени За Xiaomi Redmi Забелешка 4 2. H igh Квалитет Меки Силиконски Симпатична Прекрасна Убава Модел Задниот Поклопец , да Направите вашиот телефон да изгледа модата и луксузот! 3. Капка брод поддршка !! Трговија на големо голем попуст за поддршка !!
Повеќе предмети ќе може да се допаѓа :
Драги пријатели,Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Или не, ве Молам, точно пред исплата.
Топло Информации :
Додадете нашата продавница за вашата продавница листата и да стане нашите ВИП ,
да имаше специјален попуст за вашиот втор ред
Опис на производот : Product Description100% Сосема Нов & Висок Квалитет,Нови моден дизајн, Многу роман, симпатична,и популарни. Заштити Површината Против триење и Покритие Нула Знаци ,Прашина , Отпечатоци од прсти и Испакнатините. Моден Дизајн , Го Спречува Вашиот Телефон Падне. Случајот е Лесно да го вметнете и Отстраните. Заштити Површината Против триење и Покритие Нула Знаци ,Прашина , Отпечатоци од прсти. J ust задниот поклопец случај само , телефонот не е вклучуваат
Шопинг Водич :
Услуги на клиентите е нашиот Број 1 приоритет!
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви загриженост за купувањето и ние се повеќе од среќни да се обрати за вашата грижа со решение. Квалитет на производи со најниската можна цена. Искусни КК постапка. Услуги на клиентите е нашиот Број 1 приоритет.
Shippment
ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Преку Кина Пост Воздух Mail Време на испорака :
Гаранција и Политика на Враќање : Сите производи ќе се проверуваат и тестираат пред породувањето. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање или размена на стоки. Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во објекти цена.Овие се купувачите одговорност.
Повратни информации : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив
Контакт со нас на : Купувачи се добредојдени да не контактирате преку е-маил или Trademanager ако имате какви било прашања или предлози . Сите пораки или пораки ќе се одговори во рок од 24 часа{исклучува празник & викенд). Ако не добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно ве молиме да ја препратите на е-маил и ние ќе ви одговори што е можно поскоро .

Главните карактеристики

Бренд Име:
ERAMIKE
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Компатибилен Xiaomi Модел:
redmi забелешка 4
дизајн:
Слатки,Шарени,Животински
Големина:
for 5.5 inch
Карактеристики:
нови пристигне симпатична мода прекрасна животни пејзаж случај покрие торба
Место на Потекло:
Од Кина, Шенжен
Тежина:
Ultra Thin About 30g
микс боја:
Поддршка
Пад на превозот:
Поддршка
statu:
во парк
Одговара:
За Xiaomi Redmi Забелешка 4
Материјал:
Мека TPU Гел за Гума, Силикони Случај
Стил:
Цртан Филм/Мода/Симпатична/Луксуз
квалитет:
Висок Квалитет На++++
погоден:
За Xiaomi Redmi Забелешка 4

Избор на клиент