.

.

Планинска Вода Водопад Природа, Пејзаж Ѕидното Сликарство Дневна Соба и Спалната соба Вратата Налепница ПВЦ Само Лепило Фото Mural Позадина

Планинска Вода Водопад Природа, Пејзаж Ѕидното Сликарство Дневна Соба и Спалната соба Вратата Налепница ПВЦ Само

DEN 865.00 DEN 1042.56

Пристапност
Во достапна форма


Ставка Опис
Налепница Лист Големина : 1 Set/ 2 парчиња на 38.5x200 cm
Заврши Големина : 77cm x 200 см
Тип на производ : Креативни DIY 3 D Вратата Mural Позадина
Материјал : ПВЦ
Игран : Лесно ракување, Заштита на Животната средина, Трајни, Водоотпорен, самолепливи
Answer : ___________________________ Note :
Производот е само погодна за мазна и дури и површината, не се погодни за тешки и сложени површината На Производот што сте го добиле се состои од 2 одделни делови .Овој Објект е DIY Производ, Тоа треба да се стави заедно со себе. Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење
Производ Show (Прикажи) >>
Нови DIY Вратата Mural Налепница
VS Пред и По Инсталацијата

Главните карактеристики

Димензии:
77cm x 200cm
Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Стил:
Земја
Употреба:
Постелнината Соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,самолепливи,животната Средина Пријателски
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
DM90
Бренд Име:
jiadou
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Шема:
Yes
Површински Третман:
Exfoliator
Тип:
Винил Позадини

Избор на клиент