.

.

LED Сијалица E27 E14 SMD 4014 lamparas LED Светло 36 72 96 138Leds Lampada LED Светилка 110V Ампулата Свеќа и луз Повеќе Светла B22 220V

LED Сијалица E27 E14 SMD 4014 lamparas LED Светло 36 72 96 138Leds Lampada LED Светилка 110V Ампулата Свеќа и

DEN 97.00 DEN 162.24

Пристапност
Во достапна форма


LED Сијалица E27 E14 SMD 4014 lamparas LED Светло 36 72 96 138 Leds Lampada LED Светилка 110 V Ампулата Свеќа и луз Повеќе Светла B22 220 V
Примена : Забава Осветлување, Архитектонски Осветлување, Град Beautification, Portalbe Осветлување, Осветлување и декорација дома и јавни површини Погоден за хотел, трпезариска соба,сала за состаноци, цртање соба,изложбен салон, продавница,коридор, Телефонска говорница,студио и изложба итн. Спецификација : База : E12/E26/E27/E14/B22 Вати : 10 W/20 W/25 W/30 W Количина на Led диоди : 36 LEDs/72 LEDs/96 LEDs/138 LEDs Сертификација : CE&ROHS Гаранција : 3 Години

Главните карактеристики

Емитуваат Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
E12 36leds 110V, E12 72leds 110V, E12 96leds 110V, E26 36leds 110V, E26 72leds 110V, E26 96leds 110V, E26 138leds 110V, E27 36leds 110V, E27 72leds 110V, E27 96leds 110V, E27 138leds 110V, E27 36leds 220V, E27 72leds 220V, E27 96leds 220V, E27 138leds 220V, E14 36leds 220V, E14 72leds 220V, E14 96leds 220V, E14 138leds 220V, B22 138leds 220V
Тип На Објект:
LED Светилки
Напон:
110V,220V
сертификација:
CE,RoHS
Зрак Агол(°):
360°
Прозрачна Флукс:
250 - 499 Lumens
Led Сијалица Тип:
Пченка Сијалица
Обликот:
Бар
Просечен Живот (часот):
50000 часа
Број на LED Чип:
Други
LED Чип Бренд:
Epistar
LED Чип Модел:
SMD4014
Повод:
дневна соба
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
Моќ Толеранција:
5%
Бренд Име:
ERANPO
База Тип:
B22/E27/E14/E12
LED тип:
4014 SMD led сијалица светлина
Гаранција:
3 Години
Осветлување боја:
Топло Бела,Ладно Бела
светилка:
led сијалица e27
led светилка светлина:
led светилка e14 220v 20w
Чип Вид:
led сијалица 4014 led светилка
Карактеристики:
led светилки 220v
чипови:
36leds,72leds,96leds,138leds

Избор на клиент