.

.

MINOX HD ZA5I 1.2-6x24 IR Тактички Riflescope Оптички Видување Пушка Опсег За AK47 AR15 М4 Caza Oxota Снајперист Опрема Воздух Мека Пушка

MINOX HD ZA5I 1.2-6x24 IR Тактички Riflescope Оптички Видување Пушка Опсег За AK47 AR15 М4 Caza Oxota Снајперист

DEN 5232.00 DEN 7473.60

Пристапност
Во достапна форма


Спецификации : Јасно отворот(mm) : 24 Паралаксата прилагодување-опсег(страна фокус) : 100yards Око олеснување(mm) : 101 Окуларот-диоптрија(min) : 2 Окуларот+диоптрија(min) : 2 Поле на гледање ниска power/ft@100yds : 81.2 Поле на гледање висок power/ft@100yds : 16.2 Reticle Прилагодување на 100 метри Клик : 1/2 Windage патувања-вкупно : 90 MOA Кота патувања-вкупно : 90 MOA Главната цевка со дијаметар(инчи) : 30мм Севкупната должина(инчи) : 10.23 Пред монтирање на далечина(инчи) : 3.41 Задните монтажа растојание(инчи) : 2.27 Можете да изберете 11mm или 20mm слободни обемот месеци
4.5-18 X44 SFIR Лов Домет Carl ZEISS Тактички Оптички Riflescope Поглед Марк Црвена И Зелена Точка Осветлени За Тактички Rilfe

Главните карактеристики

Број На Модел На:
ZA5I 1.2-6X24
Бренд Име:
Minox
Тип:
Пушка
Функција:
Леќа

Избор на клиент