.

.

2018 топла продажба Отворено жените е лесен пешачење Чевли за Пешачење Дише пропадна-доказ носат-отпорни, пригушувањето кампување Патики

2018 топла продажба Отворено жените е лесен пешачење Чевли за Пешачење Дише пропадна-доказ носат-отпорни, пригушувањето

DEN 2280.00 DEN 3506.88

Пристапност
Во достапна форма


2017 XIANG GUAN жена пешачење Чевли Мрежа Спортски Тренери Одење Дише жените на Отворено Спортски Чевли Патики ЕВРА големина 36-39
испорака нема кутија за чевли, ако е потребно, ве молиме контактирајте со нас.
За Растојание : сса 10 километри
Трчање : Marcas Zapato Calzado deportivo zapatos corrientes de los
Чевли стил : Неформални обувки Салата Крст-тренер Тенис Ретро zapatillas
За чевли : За Жена Девојка Дами Студент Амортизирање Отворено MAX чевли
Трчање Жените Големина : ЕУР 36 37 38 39 (НИ 3.5 4 5 6
Бои : Црвена Црна, Сина, виолетова
Сезона : Пролет Лето Есен Зима
Трчање Функција : Пешачење, Тенис Спортски Спортски Воздух Удобно Против пролизгување
мажите snickers : krossovky zhenskye мажите спортски чевли мала тежина
2017 Нова : коњи, dabbling, нуркањето, одење на плажа, патување, крос-кантри
>>>Големина на Конверзија Табелата XIANGGUAN ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛА U. С&Канада 3.5 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Европа 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 Нога Должина(CM) 23 23.5 24 24.5 25 25.5 26 27 28 29 30 31 32 Мерење нога должина
Носат чорапи, обидете се да се измери должината на стапалото во попладневните часови (Во тоа време, нога обично малку проширена). Бидете сигурни дека тежината е поделена подеднакво на двете нозе пред мерење .
Со разликата во мерниот метод,ве молиме овозможи 1-3 cm во големина отстапување
Чекор 1 : Земете парче хартија фиксиран на земјата во близина на ѕид, од стоење до ѕид, имајќи потпетици блиску до ѕидот.
Чекор 2 : Марко најдолгиот дел од нога на хартија, за другата нога, Повторете горните чекори, затоа што нивната должина, може да се разликуваат.
Чекор 3 : Мерење на должина на двете нога со владетел,Кој и да е поголема,и да дознаете вашата големина во големината на табелата За пример , ifour метри должина е 270 mm , треба да се избере НИ Големина 10
Квалитетот на Кина Топла Продажба на Високо-Квалитетни Лесни Трага Трчање на Отворено Спортски Чевли Дише поставата се задржи вашата нога од сува во влажна. погодна за пешачење,tenis,одење. ако ви треба отворено спортски чевли, XIANG GUAN Отворено чевли е добар choi ce.
Горниот нето платно е плетени со композитни дното материјал ,тежината е полесен и трчање е порелаксирана.
Двоен слој LYCRA Удобност жакард нето,ослободување респираторни потенцијал и се стерео визуелна aense.
Густината на не се лизга текстура големиот гумен ѓон и издржливи печ forefoot може да се спречи лизгава ефикасно.
На чевли тело е направен од виткање материјал, кој не е лесно да се деформира и е мека и светлина.

Главните карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 3.5
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
Пешачење Чевли
Insole Материјал:
Латекс
Бренд Име:
XIANG GUAN
Функција:
Дише,Висина Зголемување,Масажа
Затворање Тип:
Чипка-Up
Горниот Материјал:
Синтетички
Обвивка Материјал:
Lycra
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Ниво На Пракса:
Почетник
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
97003 Трчање 90 89
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума
Датум На Издавање:
Summer2017
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
Трчање
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Чевли Ширина:
M)
спортски тип:
Одговор Перница
Технологија:
dmx
Функција:
стабилност
Применливи место:
Хард Суд
Горната Висина:
Ниска
Горниот Материјал:
Mesh (Воздух мрежа)

Избор на клиент