.

.

4 бои V Деколте, Секси Солидна Црисс-Крос Завој Backless Џемпер Жените Џемпери Pullovers Долги Ракави, Плетени Џемпери се повлече femme

4 бои V Деколте, Секси Солидна Црисс-Крос Завој Backless Џемпер Жените Џемпери Pullovers Долги Ракави, Плетени

DEN 1075.00 DEN 1536.00

Пристапност
Во достапна форма


Биста : 106cm,Должина : 56cm,Ракав : 48cm,ширината на дното : 98cm ЗАБЕЛЕШКА :
1. Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина. Не го одберете директно во зависност од вашите навики.
2. Големината може да има 2-3cm се разликува поради прирачник за мерење. Ве молиме имајте во предвид кога ќе се измери.

Главните карактеристики

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Тип На Објект:
Pullovers
Јака:
V Деколте
Материјал Состав:
Акрилни Влакна
Број На Модел На:
3539
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
QXSLZQ
Декорација:
Црисс-Крос
Техника:
Компјутер Плетени

Избор на клиент