.

.

Моден 1PC Лак Врски Формално Комерцијални Лак Вратоврска Мода за Мажи Bowties за Момчиња Додатоци Пеперутка Cravat Bowtie Пеперутки

Моден 1PC Лак Врски Формално Комерцијални Лак Вратоврска Мода за Мажи Bowties за Момчиња Додатоци Пеперутка Cravat

DEN 59.00 DEN 68.16

Пристапност
Во достапна форма


Известување: ве Молиме бидете сигурни дека сте го напуштиле правилниот пост код и адресата или пакет на услуги може да бидат вратени од страна на поштата! Ви благодариме за разбирањето!
Опис
Количина : 1 PC
Тип : Лак Врски
Боја : Многу Бои Да Се Избере
Материјал : Памук,Полиестер
Големина : Околу 12*6cm
Модел : Печатење
Стил : Мода
Пол : Унисекс
Внимание : Не Мин. Нарачка овде . Може да се купи 1pcs или да се меша предмети . Скенирање на овој закон, купување на стан, се повеќе попусти ! Ви посакувам уживаат во шопинг! : )
Превозот
Стандардната превозот метод е воздухопловната (редовни начин) кои ќе имаат за 2-3 недели во пренесува. Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас ако сакате да го изразат начин кој ќе трае околу 1 недели во пренесува, ние ќе ви каже колку екстра такса што треба да се плати.
ве молиме, користете го овој линк за да пратите вашиот парцела
"http : //ntrack.sellerstool.com/"
Начин На Плаќање
Прифаќаме само кредитна картичка,Банкарски Трансфер ,Western Union и Зачувам
Купувачот Гаранција
Ние сме вид и искрен продавачот, вашето вкупно задоволство е секогаш нашите најдобри желби. ако имате било какви проблеми со нашите предмети, ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас на прво пред да замине било неутрален/негативна повратна информација или отворање на спорот за нас , ние веруваме дека нашата искрена услуга ќе помогне да се реши овој проблем commendably.
Политика На Враќање
Сите предмети ќе бидат проверени и спакувани во добра состојба пред превозот. ве молиме вратете го објектот во рок од 14 дена по добивањето на тоа, ако не сте задоволни со вашето купување. Сите пријави се очекува да биде во оригиналните услови, ве молиме ни e-mail, прво за враќање адреса и инструкции.
Ви благодарам многу за вашата потрага по и поддршка.O(∩_∩) O

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Врски
Пол:
Жени,Мажи
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Врски Тип:
лак вратоврска
Бренд Име:
LNRRABC
Материјал:
Памук,Полиестер
Големина:
One Size
Шаблон Тип:
Печати
Број На Модел На:
About12*6cm

Избор на клиент