.

.

TYRY.HU 50Pcs Природно Дрво Хексагонални Монистра DIY Занаети Ѓердан Бебе Teether Грижа Дрвени Chewable Играчки Подарок Можете да Изберете Големина за

TYRY.HU 50Pcs Природно Дрво Хексагонални Монистра DIY Занаети Ѓердан Бебе Teether Грижа Дрвени Chewable Играчки

DEN 333.00 DEN 386.88

Пристапност
Во достапна форма


50 Pcs Природно Дрво Хексагонални Монистра DIY Занаети Ѓердан Бебе Teether Грижа Дрвени Chewable Играчки Подарок 10-30мм Големина за да Изберат
Предмет : Недовршени Дрво Хексагонални Монистра
Материјал Функција : Природата Дрво
Големина : 10мм 14mm 16mm 18mm 20mm 25мм 30мм
Тежина:0.6-13g
1. DIY силикони монистра бебе играчка за teething, децата омилен. 2. Производителите специјално дизајнирани teething играчки за да се обезбеди максимална олеснување додека давање бебе нешто безбедно и забавно да се игра со. 3.Овие силиконски бебе играчка функција мека, текстура површини кои масажа на непцата како заби почнуваат да се дојде преку.
50 Pcs Хексагонални Дрвени Монистра
Објектот ќе биде предаден во рок од 3-5 работен ден по расчисти исплата.
Се проценува превозот време : (Важно, ве молиме внимателно прочитајте пред вашиот предлог)
1. На сад : e Packet испорака од Кина. (7 до 12 дена)
2. Да Russion : e Packet испорака од Кина. (10 до 30 работни дена)
3. На светот : Кина Пост Регистрирани Воздух Mail/ Aliexpress Стандард Превозот или други превозот начин.
Обично објектот ќе пристигне во рок од 20-60 работни дена по превозот. Бразил е потребно повеќе време 50-90 работни дена по испорака (Превозот времето е проценета, но не гарантира) за Време на празникот сезони, може да се одолговлекува.
За да платите за вашиот цел на Ali Express, следете ги чекорите подолу :
1 Изберете цел и кликнете на "Плати Сега" копчето .
2 одберете го претпочитаниот метод на плаќање на проверка на страница .
Ако не примате стоката за време нашето ветување време, немојте да се отвори спорот и контактирајте со нас навремено.
Како што може да се сретне во исклучителни околности, како празник,лошите временски услови, промена на политиката,далечно место,итн.
Ние ќе ви помогнеме да го провери и ќе им даде целосна наплата ако не се парцела конечно.
1. Ние се стремиме да го одржува највисоки стандарди на квалитет и за шопинг искуство за 5 ѕвезди и 100% клиент
задоволство! Позитивни повратни информации 5stars е многу важна за нас.
Искрено барање дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде 3 ѕвезди или 1 ѕвезди повратни информации,
така што не можеме да сатис factorily ги реши вашите проблеми.
2. Ве молиме да ги купите предмети ако вие се согласувате со горенаведените услови.
Ние се прави aliexpress бизнис во еден ИСКРЕН начин. Нема мамење,се само фер тргување.
Ни веруваат ! И ќе добиете повеќе. Ние ќе се обидеме потрудиме да им понуди убаво услуга .
Кога имате било каков проблем во врска со пратката , ве молиме слободно контактирајте со нас .
Ние и ветуваме, ќе одговори без 24hours . Спорот не е единствениот начин да се реши проблемот ,
ќе добиете повеќе изненадување ако контактирајте со нас .
Работно време :
Ние работиме од понеделник до сабота,ако имате било какви прашања надвор од нашата работното време, ве молиме да ни остават massange,
ние ќе ви одговори веднаш откако ќе се врати на работа. Или можете да контактирате со нас за време на нашиот работно време,
можете да добиете promt одговор.
Пекинг Време 08 : 30-18 : 30
Њујорк Време 19 : 15-04 : 45
Мелбурн Време 11.15-20 : 45
Лондон Време 00 : 15-09 : 45
Имајте пријатен шопинг во нашата продавница!

Главните карактеристики

Број На Модел На:
MT001 Дрвени Хексагонални Монистра
Функција:
Teether
Бренд Име:
TYRY.HU
Возраст Опсег:
> 4 месеци
Материјал Функција:
Nitrosamine Слободни,BPA Free,Латекс Слободни,Phthalate Слободни,ПВЦ Слободни
Обликот:
Круг
Материјал:
Дрво
Пакување:
50pcs/многу
Објектот:
хексагонални дрво монистра
Тежина:
0.6-13g
Големина:
10/14/16/18/20/25/30m
боја:
Природата дрво
Материјал Функција:
Не-токсични И Здрава 100% Дрво Бебето Може да биде Chewed
Обликот:
Хексагонални
Ues1:
Бебе За Нега На Забите
Ues2:
накит одлуки додатоци
Ues3:
Дрвени Teether Бебе Играчки
Ues4:
Infans Стоматолошка Заштита Подароци

Избор на клиент