.

.

4PCS 8cm/3.8 г Multicolor Вештачки Гуштер Мека Риболов Мами Gecko Мамка Пластични Вештачки Намамат

4PCS 8cm/3.8 г Multicolor Вештачки Гуштер Мека Риболов Мами Gecko Мамка Пластични Вештачки Намамат

DEN 98.00 DEN 136.32

Пристапност
Во достапна форма

4 PCS 8cm/3.8 г Multicolor Вештачки Гуштер Мека Риболов Мами Gecko Мамка Пластични Вештачки Намамат
Должина : 8cm
Тежина : 3.8 г
Боја : 4 бои
Пакет вклучувајќи : 4pcs Вештачки Гуштер Мека Мамки
Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Aliexpress во Иднина. Парите се депонирани безбедно со Aliexpress. Парите е објавен на нас само откако ќе се потврди испорака. Ако ви треба повеќе помош за изработка на плаќањето, ве молиме кликнете тука :
ICERIO Продавница за поддршка на превозот на мнозинството земји во светот, ако не можете да ја пронајдете вашата земја во адресата опција листа, ве молиме контактирајте со нас. Сите стоки ќе бидат внимателно прегледани пред пакување.Ние брод на налози се строго според цел адреса, доколку има било какви промени на адресата, ве молиме контактирајте со нас веднаш, пред да можеме превозот надвор.
Време на испорака се смета по пакет испраќаат надвор, не од моментот на ставање на ред. Во нормални condtions, пакети ќе биде предаден во 3~5 работни дена по валидна плаќање. За пакети кои се испраќаат преку Fed Ex, UPS-от,EMS или други курир, мнозинството пакети ќе пристигнат во 5 ~ 15 дена. Ве молиме да се разбере и да соработуваат со нас ако царинскиот задржете пакет за инспекција. Време на испорака преку пост услуга(за референца само, време на испорака ќе бидат погодени од многу фактори) :
1.7~22 Дена : Азија, Северна Америка
2.12~39 Дена : Запад Евра, Средна Европа, Океанија, Исток Евра
3.30 ~ 65 Дена : Јужна Америка, Африка, Јужна Африка Забелешка : царинска одржа пакети за инспекција, ве молиме да се разбере и љубезно се чека за стоката, исто така можете да ни информираат за продолжување цел заштита на време.За било документи или помош потребни за царинска објаснување, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори веднаш.Производот продажба во нашата продавница не вклучува било локалните даноци, ниту, пак, сме должни да плаќаат локалните даноци. Ве молиме имајте предвид ова пред да нарачате.
За секое прашање или проблем towarding производи што се продаваат или не се продава од ICERIO Продавница, можете слободно да контактирате со нас, ние ќе ви одговори веднаш. Сите ние сме риболов, ентузијаст, ние ќе бидат високо ценети за било какви сугестии за подобрување на нашата квалитет на производот и услугите стандард. Ние нудиме гаранција услуга животен век долго, ние се грижиме за она што ти е гајле. Замена или надомест на штета ќе се врши според per ситуација. Услуга време : 8 : 20.м ~ 23 : 30 часот понеделник~ сабота, можете исто така да ни остави порака и ако не сме таму за да ви одговори во реално време.
Вашето задоволство е наша persuite, ве молиме да го оценувате ни 5 ѕвезди стапки и позитивни коментари. Ве молиме да не даде негативни коментари или 3 ѕвезди или подолу пред да контактирате со нас, најдобар начин да се реши проблемот е да разговараат со нас. Ако сте незадоволни од било која причина, ве молиме контактирајте со нас пред да замине повратни информации. Ние се стремиме да се осигура дека сте задоволни со нашата купување и ќе направи сè што може за да бидете сигурни дека ќе имате позитивно искуство.

Главните карактеристики

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Река,Поток
Тип:
Вештачки Мамки
Број На Модел На:
Мека Риболов Намамат
категорија:
Намамат
Бренд Име:
ICERIO
боја:
мешана боја
Должина:
8cm
Тежина:
3.8g

Избор на клиент