.

.

Топла Продажба Етничка Стил 1 Buc Ткаат Тема Јаже String Пријателство Нараквици Рачно Изработени Шарм Влакно Закачам

Топла Продажба Етничка Стил 1 Buc Ткаат Тема Јаже String Пријателство Нараквици Рачно Изработени Шарм Влакно

DEN 50.00 DEN 76.80

Пристапност
Во достапна форма


Превозот
1. Некаде за царинска или временска прогноза
проблем ќе биде одложен повеќе дена до 35-48 дена;
3.Ако имате било какви прашања или било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил или онлајн, Ние ќе бидеме среќни да ви помогне и да настојуваме да се
да се врати во рок од 24 часа;
2.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Pinksee
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Број На Модел На:
B6
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Затворач Тип:
Чипка-Up
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Материјал:
Лента
Пол:
Унисекс
Компатибилност:
Никој
Метали Тип:
Не метал
Функција:
Никој
Објектот:
Нараквици
Функција:
закачам
Нови:
pulseras
Копчиња:
пријателство хривнија
дизајн:
Јаже Алки
Тип:
јаже хривнија
боја:
Mixedcolors
жешка:
Детето хривнија
копче:
Bijoux Femme

Избор на клиент