.

.

HUHAO 1pc 3.175 mm Топката Носот Крајот Мелница 2 Flute Спирала CNC Рутер Битови За Дрво Волфрам Карбид Мелничката Врвен Квалитет Рутер Алатка

HUHAO 1pc 3.175 mm Топката Носот Крајот Мелница 2 Flute Спирала CNC Рутер Битови За Дрво Волфрам Карбид Мелничката

DEN 217.00 DEN 350.88

Пристапност
Во достапна форма

Потоа кажете ни и ние може да напише пониска цена на фактурата. Ако сте руската Клиент , pls оставете ни го вашето име и презиме со 3 зборовите, или можете да не добиете на стоки успешно. DHL, FEDEX, ТНТ , UPS-от , времето за Испорака е за 3-7 дена (со Следење на Информации )
Ако вашето место е оддалечен , треба да се обрне повеќе за оддалечена место , или да ја промените да брод од страна на EMS
ПОВРАТНИ информации
Вашата повратна информација значи многу за нас и за други купувачот како вас. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
П : Како можам да се избегнат дополнителни сопствени такса?
О : Проверете со локалните DHL/ТНТ/ПРОЗОРЦИ, кои колку фактура вредност е слободен обичај такса. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.

Главните карактеристики

Сечење на работ должина:
4mm, 22mm, 6mm, 8mm, 12mm, 17mm, 20mm, 15mm
Сечење на работ дијаметар:
3.175 мм, 1.0 mm, 1.5 мм, 2.0 mm, 2,5 mm
Вкупна Должина:
38-50мм
Број На Модел На:
2203-2218
Материјал:
Волфрам Кобалт Легиран
степен:
R0.15
Бренд Име:
HUHAO
Дијаметар:
3.175
Тип:
топката носот крајот мелници
Обложување:
Волфрам Кобалт Легиран

Избор на клиент