.

.

jingyuqin За StarLine twage A6 LCD Далечински Контролер Keychain За Возило за Безбедност на Две Начин Автомобил Алармот автоматски Keychain +Подарок

jingyuqin За StarLine twage A6 LCD Далечински Контролер Keychain За Возило за Безбедност на Две Начин Автомобил

DEN 621.00 DEN 730.08

Пристапност
Во достапна форма


Состојба : 100% Сосема Нов
Боја : Црна мат
Копчиња : 3 Копчето
Статички оперативен напон : 10-16 V (DC напојување)
Статички оперативни струја : целзиусови Степени ~ +80 целзиусови Степени
FCID : NJQTR68 B A6 W701117947
ЛИЛЈАК : Број 4 1.5 Vx1
Користење На Логото : Нема Fitment :
за Starline twage A6
Може да не се погодни за дијалог A6
Важна Забелешка :
Оваа точка Не се вклучуваат батеријата. Ве молиме да користите себе батеријата да се инсталира тоа добро. ви благодариме.
Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
Ако било какви проблеми, ве молиме да бидат слободни да контакт firtstly за можните решенија, пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ние веруваме дека сите проблеми може да се реши и вашето задоволство е наша цел!
Пакетот Вклучува :
1 X A6 LCD далечински контролер
1 X Силикони Случај
1 : Бесплатен Превозот Во Светот.
2 : Наредби обработени во рок од 4 дена по плаќањето се врши и проверка.
3 : Ние ќе организира испорака според адресата на купувачот се обезбедени,
Па ве молиме да се потврди и да се провери адресата детали што полна кога ќе го купите.
4 : превозот метод ние се нудат е Кина Пост Воздух Mail, па ако сакате да се
изберете DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, EMS, ве молиме контактирајте со нас пред да купите.
5 : Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот, за викенди и празници се исклучува,
така превозот време може да биде подолг од ветивме, особено за време на сезона,
па ве молиме да бидете трпеливи.
6 : Било следење на ажурирани информации ќе ве информираме во време, исто така можете да добиете на следење на информации
од официјалниот веб-сајт.
1 : Ако имате врати производот на нас, ве Молиме да ги доставите на следење на број на нас.
2 : Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и состојба.
3 : Ако наредби не стигнало на време, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го организира
на reshipment или враќање на средствата за вас.
4 : Ако сакате наплата, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници
и не се отвори спорот директно.
1 : Feedback е многу важно за нас, ние се залагаме за 100% задоволство, ако имате било какви прашања
или проблеми, ве молиме контактирајте со нас прво , ние ќе се реши брзо и на најдобар начин.
2 : ве Молиме да ни остават позитивен фидбек и им даде на сите 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи, вашиот
препорачуваме е нашата мотивира за да се движи понатаму, ние навистина ќе го ценат вашето време ако те оставил позитивен фидбек.

Главните карактеристики

Тип На Додаток:
Посебни Делови На Анти-Кражба Уред
Бренд Име:
jingyuqin
Тип На Далечински Управувач:
Со LCD Далечинска Контрола
Функција:
Безбедност Сигнализација
Далечински Управуван:
Yes
Тип:
Анти-Кражба Уред Двонасочна

Избор на клиент