.

.

1pc Солидна Карбид 4 Flute Крајот Мил Директно месо тело CNC Мелење Машина Малку Вежба 2-6mm Mayitr

1pc Солидна Карбид 4 Flute Крајот Мил Директно месо тело CNC Мелење Машина Малку Вежба 2-6mm Mayitr

DEN 74.00 DEN 123.84

Пристапност
Во достапна форма


C-BI0000130
Спецификација :
Бренд нови
Тип : мелничката алатки
Материјал : волфрам челик
Боја : како што е прикажано во слика
Големина : како што е прикажано во слика
Сечилото дијаметар : 2mm, 3мм, 4mm, 5mm, 6mm
Без разлика дали тоа е обложена : Да
Применливи машина алатки : мелење машина
Количина : 1pc
Функција :
Употребата на нови ултра-парична казна парична казна волфрам челик бар мелење, висока цврстина и цврстина.
Користење на одлични нови сечилото облик, површина е мазна, не е лесно да пропадне, да се подобри ригидност на алатката, земајќи ги во предвид ригидност на алатката и чип отстранување на изведба, изработка на алатка за сечење и чип постабилна.
Круг се справи, chamfering, лесен за употреба, зголемување на стабилноста на претставата.
Тешко и носат-отпорни.
Висока јакост и цврстина.
Издржливи во употреба.
Пакет се вклучени : (зависи од вашата опција)
1pc x мелење машина
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-5мм грешки поради прирачник за мерење.
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Главните карактеристики

Сечење на работ дијаметар:
5mm, 6mm, 3мм, 2mm, 4mm
Број На Модел На:
Крајот Мелница
Тип:
Крајот Мелница
Вкупна Должина:
0.08
Дијаметар:
2mm, 3мм, 4mm, 5mm, 6mm
Бренд Име:
Mayitr
Материјал:
Волфрам Челик
Обложување:
Други

Избор на клиент