.

.

DZ30L-32 AC230V 4500A 1P+N DPN минијатурни прекинувач Истекување заштитник 10A 16A 20A 25A 32A

DZ30L-32 AC230V 4500A 1P+N DPN минијатурни прекинувач Истекување заштитник 10A 16A 20A 25A 32A

DEN 147.84

Пристапност
Во достапна форма


Опис На Производот :
AC230 V 1 P+N DPN минијатурни прекинувач
Спецификација :
Име На Производ : Минијатурни Прекинувач
Школка Материјал : Пластика
Модел Бр. : DZ30 L-32
Номинална Напон : AC230 V
Номинална Струја : 10 A/16 A/20 A/25 A/32 A
Број на Столбови : 1 P+N
Пакет Се Вклучени :
1×Минијатурни Прекинувач

Главните карактеристики

боја:
10A, 16A, 20A, 25A, 32A
Тип На Објект:
Прекинувачи
Тип На Прекинувач:
Универзална Префрлате
Карактеристики:
коло прекинувач
Гаранција:
1
сертификација:
CCC
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
DZ30L-32

Избор на клиент