.

.

Бренд Нови Авто A/C Компресор Спојки Серпентина Поправка На Резервен Дел За Suzuki Grand Vitara 2.0 2008-

Бренд Нови Авто A/C Компресор Спојки Серпентина Поправка На Резервен Дел За Suzuki Grand Vitara 2.0 2008-

DEN 576.00

Пристапност
Во достапна форма


ДЕТАЛИ
ОБЈЕКТ :
I. G.
КОМПРЕСОР ТИП :
АВТО AC КОМПРЕСОР
ГОДИНА :
СИТЕ
VOLT :
12 V
ДЕЛ NO. :
95201 - 64 JB1
ПРИМЕНА :
ЗА АВТОМОБИЛ SUZUKI GRAND VITARA 2.0
И за други автомобили за други години
(ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања)
СЛИКИ :
КАКО ДА СЕ КУПАТ ?
ДОЗВОЛЕТЕ МИ ДА ВИ КАЖАМ :
Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат?
А : 1.Го изберат предмети што треба,а потоа Кликнете на botton
"Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката"
2.Pls наведете го редоследот на информациите и да ја потврдите нарачката .
На пример : Изберете ur превозот начин ,
Како што курирската служба DHL,Fedex,UPS-от,EMS,итн.
3.Внесете страна на купувачот исплата,Изберете начин на плаќање.
Плаќање термини како подолу.
Кредитна Картичка
Т/T (Банкарски)
Money Bookers
Дебитна Картичка
4.Плати-Тогаш ние ќе подготвени да испратите објекти.
5.Прифати предмети и Повратни информации.
Q2 : Како можеме да им помогнеме у спаси цена?
A : Pls контактирајте со Нас
Ние ќе ви помогнеме у избере најдобар превозот начин според ur треба.
Повеќе економски.
На пример,руски Fedex превозот цена-две превозот начини.
1.EMS-За мала тежина
Предност : од врата до Врата,безбедност,превозот дена е за 7-15 дена.
2.Руските специјални линија-Тоа е најекономичен начин да се руски.
Предност : Економски,safty, од врата до Врата,превозот дена е за 10 или
30 дена.
Превозот со авион или по море.
Q3 : Како може да гарантира за квалитетот?
A : Сите производи мора да се помине строга проверка пред да одат надвор.
Q4 : Ако ние не се најде на авто a/c делови тука,pls ни каже.
А : 1.Pls ни испратите ur дел број ако у знаат OEM број.
2.Pls ни испратите ur фото ако у имаат слики.
3.Pls ни кажете ur точно автомобил модел ако у немаат фотографија или ОЕМ Бр.
П5 : Како да контактирате со нас?
А : 1.Испраќање на нас ur истрага на нашиот е-маил.
2.Не контактирате директно преку Alitalk (cn1510762213)

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Air-conditioning Инсталација,A/C Компресор & Спојки
Објектот Должина:
28inch
Бренд Име:
СРЕЌЕН ТУРИНГ
Објектот Ширина:
20inch
Година:
2008-
Објектот Тежина:
2kg
Материјал Тип:
Други
Специјални Функции:
A/C ЗА АВТОМОБИЛ
Објектот Висина:
26inch
Име На Модел:
I. G
Компресор Тип:
АВТОМОБИЛ A/C КОМПРЕСОР
Ладилни:
R134a
Година:
сите
Примена:
За Suzuki Grand Vitara 2.0
Состојба:
Нови
Пакет:
Тешко хартија кутија
Дел Бр.:
95201 - 64JB1
DLIVERY:
брзо

Избор на клиент