.

.

127pcs Црвено Црн Полиолефин Топлина се Смалуваат Цевки Кабел Цевка Sleeving Комплет Заврши Жица Поставена ЈП Топлина се Смалуваат Цевки Поставени Кабел Ракави

127pcs Црвено Црн Полиолефин Топлина се Смалуваат Цевки Кабел Цевка Sleeving Комплет Заврши Жица Поставена ЈП

DEN 85.00 DEN 142.08

Пристапност
Во достапна форма


BI0002761
Спецификација :
Бренд нови
Материјал : Полиолефин
Намалување Сооднос : 2 : 1 (ќе се намали максималната да 1/2 својата доставени дијаметар)
Колекција на топлина се смалуваат цевки,7 Спецификации,2 бои.
Обезбедени внатрешен дијаметар : 2.0 mm,2,5 mm,3.5 мм,5.0 мм,7.0 мм,10.0 мм,13.0 mm
Целосно shrunk внатрешен дијаметар : 1.0 mm,1.25 мм,1.5 мм,2,5 mm,3.5 мм,5mm,6.5 mm
Минимална Намалување Temp : ≥84°C
Целосна Намалување Temp : ≥120°C
Температурата на работа : -55°C до +125°C
Затегнувачка цврстина : 10.4 Mpa
Dielectric сила : 15 KV/mm
Производство спецификација : ISO9001
Запаливост : Пламен Retardant
Одобрување : UL Одобрени
Обезбедени формат (круг или стан) : Производ се добива рамен
Сечење метод : Ножици или остар нож
Боја : Црвена,Црна
127pcs/set вклучуваат : (сума обезбедена внатрешен дијаметар x еден должина)
30pcs x 2.0 x 40mm (Црна,Црвена секој 15pcs)
20pcs x 3.5 x 40mm (Црна,Црвена секој 10pcs)
20pcs x 5.0 x 40mm (Црна,Црвена секој 10pcs)
16pcs x 7.0 x 80mm (Црна,Црвена секој 8pcs)
8pcs x 10.0 x 80mm (Црна,Црвена секој 4pcs)
8pcs x 13.0 x 85mm (Црна,Црвена секој 4pcs)
12pcs x 2.5 x 40mm (Црна)
13pcs x 2.5 x 40mm (Црвено)
Пакет : 127pcs/set Sleeving Заврши Жица Забелешка :
Поради рака мерење, има големина грешка за 1-2mm.
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Главните карактеристики

Број На Модел На:
Sleeving Заврши Жица
Тип:
Топлина Shrinkable
Материјал:
Полиолефин

Избор на клиент