.

.

Рачни Стабилизатор Со Ладна Чевли За Светло Копче Микрофон Протезата Со Телефонот Држачот За Iphone6 X 8 7 Samsung Паметни Телефони

Рачни Стабилизатор Со Ладна Чевли За Светло Копче Микрофон Протезата Со Телефонот Држачот За Iphone6 X 8 7 Samsung

DEN 717.00 DEN 864.00

Пристапност
Во достапна форма


спецификација : *Патентиран паметен телефон клип за професионална филм на одлуки од страна 4" ~ 7" широк телефонот, како на Apple i Phone X/8/7/7s/6s/6 за Samsung, Huawei и др. *Со две издржливи метална ладно чевли планината за фотографски додатоци како LED светло, микрофон & другите. *Силикон клип за заштита на вашите вредни паметен телефон, висина прилагодливи за да се вклопи во повеќето телефони. *Лесни пластична рамка погодна за подолго време се држи. *Со 1/4" завртка дупки на три страни за монтажа на tripod, лизгачот, стрелата & слично, можат да бидат ставени или хоризонтално или вертикално. *Идеален за макро-филм снимањето, телефонот живо, телефон следат шут & така натаму.
пакет листа : 1*рачни стабилизатор
Answer : ___________________________ NOTE :
Само вклучувајќи стабилизатор
Без светло&МИКРОФОН и телефон&tripod&monopod
1. Ние ја прифатат плаќање номиниран од страна aliexpress само(Зачувам. Т/Т. western union,кредитна картичка и слично). 2. Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето ,ве молиме контактирајте со нас за помош.превозот 1.Општо земено,пратката ќе биде испратена до превозникот во рок од 2days откако ќе добиете плаќање(excepte празници) 2 . 90% парцели ќе бидат доставени околу 20-45days,ако не сте добиле вашата нарачка по 60days,ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ги провери следење на информации и ќе ви даде задоволително решение. 3.Ние може да го користат ecnomic превозот метод кога редоследот е под 5$,тоа не е trackable откако парцели кои се испраќаат од страна на воздух.Но вие може да ја прими пратката на крајот,можете да побарате од нас да се прошири на купувачот заштита. 1. Нарачката сте платиле не вклучувајќи царина.Ве молиме да ни ги прости,за жал,не можеме да оптоварување било царина. 2. Ние ќе ги прогласи ниска вредност како сакате да се избегне данок ,но ако тоа е happend,ве молиме coorperate со вашата локална царинска да заврши на царинење .За жал ние не сме одговорни за царинска такса.
Секако,ние ќе се обидеме потрудиме да се минимизира доплата за нашите клиенти.
1. Ние прифаќаме враќање или размена поради неисправни предмети . Па ве молиме немојте да се отвори расправа, или ни даде негативна повратна информација без комуникација. Купувачи needn грижете се за тоа апсолутно! Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас кога ќе се чувствуваат слободни
Јас претпостави што може да се решаваат проблемите што ги имаат .Јас ветувам ние ќе ви ги даде задоволително решение! 1.Сите производи се 100% оригинални нови и проверени пред превозот.Ние секогаш сакаме да ви даде добро искуство. 2.Ако сте satified со нашите производи и услуги,ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации.Секако,ние ќе ви даде 5 ѕвезди позитивни повратни информации. 3.Ако сте примиле неисправен производ, бидејќи од насилна превозот,операција или некои други причини,ве молиме контактирајте со нас за добро решение пред да замине никакви негативни повратни информации.
Ви благодариме за секој еден кој ни веруваат! Ние и ветуваме никогаш лага и да било! Искрени и довербата се најважните работи за нас! Ви благодариме.

Главните карактеристики

Пакет:
Yes
Тип:
Dual Handgrips
Бренд Име:
PULUZ
Број На Модел На:
R40
комуникација:
Жичен
Тежина (g):
околу 220
Големина:
25*13cm

Избор на клиент