.

.

Капка превозот на Рачен Метал бенд од Нерѓосувачки Челик се Види Бенд Рака хривнија За Garmin Forerunner 220 230 235 620 630 735 watchband

Капка превозот на Рачен Метал бенд од Нерѓосувачки Челик се Види Бенд Рака хривнија За Garmin Forerunner 220

DEN 705.00 DEN 1007.04

Пристапност
Во достапна форма


Нерѓосувачки Челик Види Бенд хривнија За Garmin Forerunner 220 230 235 620 630 smart зглоб види Рака додаток watchband бенд
Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет.
Мекоста е умерен, носат многу удобно
Компресија на калапи, цврсти и издржливи
Големина може да се прилагоди според околноста на индивидуални зглоб
Количина : 1
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Ширина : 22.4 mm
Рака должина : 170-206mm (6.7"-8.1")
Компатибилен за Garmin Forerunner 220 230 235 620 630 735
Боја : Розово Злато,Злато,Црна,Сребрена
Пакетот Вклучува :
1pc Wristband(без мало пакет)
12mm Висок Квалитет Луксузни Магнетни Затворање хривнија Milanese Метал Рака Види Бенд врвка за околу Рака За Fitbit Алта Tracker Watchband

Главните карактеристики

Компатибилност:
Сите Компатибилен
Апликацијата Возрасна Група:
Возрасни
Бренд Име:
Херој Iand
Тип:
врвка за околу рака
Функција:
За Garmin Forerunner 220 230 235 620 630
Јазик:
моден силикони

Избор на клиент