.

.

Колекција!! Lovelive Сонце!! Aqours Сите Фигури Божиќ Облечи Cosplay костим Целосен сет Униформа Прилагодите и акции големини

Колекција!! Lovelive Сонце!! Aqours Сите Фигури Божиќ Облечи Cosplay костим Целосен сет Униформа Прилагодите

DEN 4447.00 DEN 4730.40

Пристапност
Во достапна форма

Колекција!! Lovelive Сонце!! Aqours Сите Фигури Божиќ Облечи Cosplay костим Целосен сет Униформа Прилагодите и акции големини НОВИ
Опис
Состојба : Нова
Материјал : Полиестер,Памук
Вклучува : Фустан+Додатоци како слика
Бојата може да биде малку различен меѓу CRT и LCD екрани. Ве МОЛИМЕ НЕ ГО КУПИТЕ, ако сте премногу чувствителни на најмала боја разлика. Големина На Табелата
Нарачана изберете "Една Големина" и им даде на вашиот големината на телото (Пол,Висина,Тежина,Биста,Половината,Колковите,Рамо) за нас,ви благодарам многу^^
Внимание : ова е на податоци за tiled слика,затоа не може да биде 2-4cm грешка,да се земе во предвид кога се прави нарачка ако ум.
Точно Костим Детали :
Врати 1. Ако овој предмет не е она што го сакате, pls чувајте го она што беше, и го испрати назад преку воздухопловната со следење Бр. во 1 недела откако ќе ја добијат. Ние ќе издаде наплата откако ќе се добие парцела. 2. Ако објектот е прекината за време на превозот, pls контактирајте со нас. Ние може да обезбеди соодветна компензација. ве молиме не грижете се. Плаќање прифаќаме само Alipay . Ние го цениме ако може да се плати за објектот, веднаш штом ќе понудата. Предмети ќе биде предаден, ние по добивањето на уплатата. Превозот Предмети ќе биде предаден во рок од 2 работни ден откако Исплата е расчисти. Повеќето од нашите пратки се преку Кина Пост Воздухопловната (Бесплатен Превозот) : САД : 15-20working дена да пристигнат. Други земји : 25-45days да пристигнат ние, исто така може да брод преку негово барање. Од Експрес (ЕМС/FEDEX/DHL/DPEX) : околу 5-7 работни дена за повеќето земја, купувачот треба да додадете превозот надомест екстра. Сепак, ние не може да гарантира точно време на испорака, поради обичај/post office што е надвор од нашата контрола. Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере тоа ние ќе ви испратиме следење на број и следење на веб-сајтот на вашата е-пошта откако ќе брод надвор од објектот. Ве молиме проверете ја вашата е-пошта. Некои земји може да ви наплати обичај такси, ако вредноста е на високо ниво. Ние не плаќаме за било обичај такси. Обично ние ќе го испрати како Подарок и пишување пониска вредност на пакетот. Контактирајте со Нас на Што обрнуваме внимание се да биде најдобро ebay продавачот ,дали контактирате со нас ако имате било барање или прашање. Ние slove сите проблеми на купувачите ставови, нема потреба да се грижите за нешто, ако го купите тука. Повратни информации, Ние ќе го остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди за вас, откако завршивме со нашите трансакцијата.Ние не го цениме ако ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди на НСД. Ако не сте 100% задоволни со производот и нашите услуги, ве молиме контактирајте со нас преку ebay порака, ние ќе се обидеме потрудиме да се направи тоа право. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и да е лошо повратни информации. Верувам нас, и ние може да ги реши проблемите. : ) Добра commuincation ќе донесе едни со други топлина

Главните карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, One Size
Извор:
љубовта ТЕЛЕВИЗИЈА Aqours
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Полиестер
Компоненти:
Наметка,Врвот,Здолништа
Број На Модел На:
Љубовта во живо!Сонце!
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Aqours
Извор:
Љубовта во живо!Сонце!
Карактер:
Aqours
Материјал:
Полиестер Униформа Крпа,Сатен
Акции:
Yes
Стил:
Cosplay Униформа,Божиќ Облечи
Компоненти:
Како Знак
Пол:
Жени,Мажи,Девојки,Момчиња,Унисекс
Посебни Употреба:
Ноќта На Вештерките,Карневал,Стрип Con Cosplay Костим
кориснички:
Yes
Број На Модел На:
0040,71201,Сосема Нов,h,001

Избор на клиент